Micro USB - USB кабел за мобилен телефон во дизајн на Bamboo и должина од 1 m

Код: 71-017
744 ден Цена без ДДВ: 620 ден
продадено Извинете, но овој производ е распродаден. Овој производ повеќе не е достапен.
Да! Испраќаме до US
Cards

Micro USB - USB-кабел за мобилен телефон во дизајн на бамбус и должина од 1 m во плетен дизајн сигурно ќе послужи за пренос на податоци или полнење на паметни уреди.

Заштита на купувачот

  • Бесплатна замена на производи во рок од 30 дена
  • Гаранција за производите - 24 месеци
  • Гаранција за враќање на парите во рок од 14 дена

Опис на производот

Micro USB - USB-кабел за мобилен телефон во бамбус дизајн и должина од 1 m во плетен дизајн сигурно ќе послужи за пренос на податоци или полнење на паметни уреди. Надворешната плетена површина го зацврстува кабелот и исто така го спречува заплеткувањето. Кабелот е дизајниран и обработен од висококвалитетни материјали за да се обезбеди сигурен и брз пренос на податоци при синхронизација и полнење. Кабелот е компатибилен со сите уреди со порти Micro USB.

микро USB кабел за полнење на мобилен телефон

Карактеристики:

Плус Кабел за полнење и податоци
Плус Уникатен дизајн од бамбус
Плус Плетена надворешна површина
Плус Должина до 1 m

Дискусија за производот (0)

Дали имате прашања за производот?
Прашајте во дискусија

Сè уште нема прашања
Одговорот за вашето прашање ќе го испратиме на оваа е-пошта.

Оценка на производот (0)

Сè уште нема оцена