кабел за iPhone Apple Lightning за полнење мобилни телефони со должина од 1 m и издржлив плетен бамбус дизајн

Код: 71-018
744 ден Цена без ДДВ: 620 ден
продадено Извинете, но овој производ е распродаден. Овој производ повеќе не е достапен.
Да! Испраќаме до US
Cards

кабел за iPhone Apple Lightning за полнење мобилни телефони, за сите iPad и iPhone уреди (4,5,6,7,8,9, X), со должина од 1 m и издржлив плетен бамбус дизајн.

Заштита на купувачот

  • Бесплатна замена на производи во рок од 30 дена
  • Гаранција за производите - 24 месеци
  • Гаранција за враќање на парите во рок од 14 дена

Опис на производот

Кабел за iPhone Apple Lightning за полнење мобилни телефони, за сите iPad и iPhone уреди (4,5,6,7,8,9, X), со должина од 1 m и издржлив плетен бамбус дизајн. Тој сигурно служи за пренос на податоци или полнење на уредите на Apple. Надворешната плетена површина го зацврстува кабелот и исто така го спречува заплеткувањето. Кабелот е дизајниран и обработен од висококвалитетни материјали за да се обезбеди сигурен и брз пренос на податоци при синхронизација и полнење. Кабелот е компатибилен со сите уреди со порти Apple Lightning. Овој кабел можете да го користите за полнење на сите паметни уреди на брендот Apple.

кабел за полнење на iPhone за мобилни телефони

Карактеристики:

Плус Кабел за полнење и податоци
Плус Уникатен дизајн од бамбус
Плус Плетена надворешна површина
Плус Должина до 1 m

Дискусија за производот (0)

Дали имате прашања за производот?
Прашајте во дискусија

Сè уште нема прашања
Одговорот за вашето прашање ќе го испратиме на оваа е-пошта.

Оценка на производот (0)

Сè уште нема оцена