Ел инвертер во штекер за запалка за автомобил

Код: 02-020
558 ден Цена без ДДВ: 465 ден
на залиха Производите се на залиха, спремни за испраќање.
Да! Испраќаме до US
Cards
Bank
Crypto
+

Ел-инвертер во штекер за запалка за автомобил - Направете го ентериерот на вашиот автомобил убав со светлечки жици. Само треба да го поврзете овој ел-инвертер во приклучокот за запалка за автомобил.

Заштита на купувачот

  • Бесплатна замена на производи во рок од 30 дена
  • Гаранција за производите - 24 месеци
  • Гаранција за враќање на парите во рок од 14 дена

Опис на производот

Ел-инвертер во штекер за запалка за автомобил - Направете го ентериерот на вашиот автомобил убав со светлечки жици. Само треба да го поврзете овој ел-инвертер во приклучокот за запалка за автомобил. Употребата на повеќе ленти е неопходна за купување на сплитер - терминал за поврзување на повеќе ленти.

* Режими: стабилни светла

Дискусија за производот (0)

Дали имате прашања за производот?
Прашајте во дискусија

Сè уште нема прашања
Одговорот за вашето прашање ќе го испратиме на оваа е-пошта.

Оценка на производот (2)

100%