EL инвертер батерија 9V - Чувствителна на звук

Код: 02-018
558 ден Цена без ДДВ: 465 ден
однапред нарачајте Испорака на производот околу 1-3 недели.
Да! Испраќаме до US
Cards
+

EL инвертер 9V батерија - звучно осетлив LED драјвер за Glow el жици. LED лентите почнуваат да реагираат (трепкаат) на кој било откриен звук (музика, плескање, шепот, итн.).

Заштита на купувачот

  • Бесплатна замена на производи во рок од 30 дена
  • Гаранција за производите - 24 месеци
  • Гаранција за враќање на парите во рок од 14 дена

Опис на производот

EL инвертер 9V батерија - звучно осетлив LED драјвер за Glow el жици. LED лентите почнуваат да реагираат (трепкаат) на кој било откриен звук (музика, плескање, шепот, итн.). Со потенциометарот можете да ја прилагодите чувствителноста на трепкањето што е активирано со звук.

  • Напојување до 10 m сјајни жици
  • Контрола на чувствителност на звук
  • Контрола на осветленоста
  • Целосно пренослив
  • Потребна е батерија од 9V (не е вклучена)

Дискусија за производот (0)

Дали имате прашања за производот?
Прашајте во дискусија

Сè уште нема прашања
Одговорот за вашето прашање ќе го испратиме на оваа е-пошта.

Оценка на производот (0)

Сè уште нема оцена