Лого Cat - LED светлечки неонски знак како декорација на ѕидови

Код: 78-092
6 138 ден Цена без ДДВ: 5 115 ден
на залиха Производите се на залиха, спремни за испраќање.
Да! Испраќаме до US
Cards
+

Лого Cat - LED светлечки неонски знак како декорација на ѕидови за комерцијални објекти (ресторани, клубови, дискотеки) или за внатрешни работи во домот.

Заштита на купувачот

  • Бесплатна замена на производи во рок од 30 дена
  • Гаранција за производите - 24 месеци
  • Гаранција за враќање на парите во рок од 14 дена

Опис на производот

Лого Cat - LED светлечки неонски знак како декорација на ѕидови за комерцијални објекти (ресторани, клубови, дискотеки) или за внатрешноста на вашиот стан или куќа. Рекламни светлечки банери и LED светлечки украсни и информативни знаци кои ќе му дадат пресврт на вашиот простор и ќе ја привлечат секого . Стилската декорација, која обично можете да ја најдете во баровите и ноќните клубови, сега е достапна и за вашиот дом или бизнис.

Класичните рекламни банери или постери стануваат искуство и многумина од нас веќе не ги ни забележуваат, благодарение на нивната визуелна пренатрупаност. Секој од нас сака да се разликува со нешто различно, а тоа важи и за поединци, како и за бизниси каде што е буквално неопходно. Благодарение на украсните натписи или логоа со LED осветлување, можете да го разубавите просторот или да го привлечете вниманието на сите околу вас. LED реклами кои ќе ве истакнат.

LED осветлени NEON знаци - најдоброто LED рекламирање

светло лого неонски предводена мачка маче знак

LED осветлени декоративни знаци - кои благодарение на светлината се издвојуваат од вообичаените носачи за рекламирање и информации. Нивната голема предност е можноста постојано да ги поставувате каде и да посакате . Совршени се за канцеларии (за да ја направат околината попријатна), комерцијални објекти (како ефективна реклама или постер) или за вашиот дом (како модерен дизајн). Тие исто така ќе служат како светлосни знаци за навигација за да го привлечат купувачот. Можете да поставите LED декоративни знаци практично насекаде.

Осветлен знак - CAT

Неонскиот знак блеска во розова боја. Се напојува со помош на USB конектор, или на адаптер, на USB влез на компјутер или на USB-банка за напојување . Кабелот за напојување е долг 200 cm.

LED блескав неонски знак лого на ѕидот за мачки

Спецификации:

Мотив: Мачка
Светла боја: розова
Димензии: 17x1,8x23cm
Напојување: 5V USB кабел
Должина на напојувачкиот кабел: прибл. 200 см
Ушите се користат за закачување

Содржина на пакетот:

1x LED светлосен знак - боја розова

Дискусија за производот (0)

Дали имате прашања за производот?
Прашајте во дискусија

Сè уште нема прашања
Одговорот за вашето прашање ќе го испратиме на оваа е-пошта.

Оценка на производот (0)

Сè уште нема оцена