Бургер - Рекламно лого со светлечки LED неонски знаци

Код: 78-087
6 138 ден Цена без ДДВ: 5 115 ден
на залиха Производите се на залиха, спремни за испраќање.
Да! Испраќаме до US
Cards
+

Бургер - Рекламен хамбургер со неонско лого со светлечки светлечки ЛЕД - идеална декорација на ѕидови во комерцијални објекти (ресторани, брза храна итн.).

Заштита на купувачот

  • Бесплатна замена на производи во рок од 30 дена
  • Гаранција за производите - 24 месеци
  • Гаранција за враќање на парите во рок од 14 дена

Опис на производот

Бургер - хамбургер со рекламно светло LED светло со неонски знак - идеална декорација на ѕидови во комерцијални објекти (ресторани, објекти за брза храна, трговски центри). Соодветно за привлекување потенцијални клиенти. Рекламни светлечки банери и LED светлечки украсни и информативни знаци кои ќе му дадат пресврт на вашиот простор и ќе ја привлечат секого . Стилската декорација, која обично можете да ја најдете во баровите и ноќните клубови, сега е достапна и за вашиот дом или бизнис .  

Класичните рекламни банери или постери стануваат искуство и многумина од нас веќе не ги ни забележуваат, благодарение на нивната визуелна пренатрупаност. Секој од нас сака да се разликува со нешто различно, а тоа важи и за поединци, како и за бизниси каде што е буквално неопходно. Благодарение на украсните натписи или логоа со LED осветлување, можете да го разубавите просторот или да го привлечете вниманието на сите околу вас. LED реклами кои ќе ве истакнат.

LED осветлени NEON знаци - најдоброто LED рекламирање

Бургер Рекламирање осветлен светлечки LED неонски знак

LED осветлени декоративни знаци - кои благодарение на светлината се издвојуваат од вообичаените носачи за рекламирање и информации. Нивната голема предност е можноста постојано да ги поставувате каде и да посакате . Совршени се за канцеларии (за да ја направат околината попријатна), комерцијални објекти (како ефективна реклама или постер) или за вашиот дом (како модерен дизајн). Тие исто така ќе служат како светлосни знаци за навигација за да го привлечат клиентот. Можете да поставите LED декоративни знаци практично насекаде.

Осветлен натпис - БУРГЕР

Неонскиот знак блеска во црвена, жолта и модни бои. Се напојува со помош на USB конектор, или на адаптер, на USB влез на компјутер или на USB-банка за напојување . Кабелот за напојување е долг 200 cm и има практичен прекинувач на него.

бургер осветлување неонски знак лого на ѕидот

Спецификации:

Мотив: ПЛЕСКАРКА
Боја на светлината: шарена
Димензии: 30,5x25,5x1,9cm
Напојување: 5V USB кабел
Должина на напојувачкиот кабел: прибл. 200 см
Вклучете го кабелот: да
Транспарентот е поставен на проѕирна пластична позадина.

Содржина на пакетот:

Лого со 1x LED светло

Дискусија за производот (0)

Дали имате прашања за производот?
Прашајте во дискусија

Сè уште нема прашања
Одговорот за вашето прашање ќе го испратиме на оваа е-пошта.

Оценка на производот (0)

Сè уште нема оцена