Лента за чевли LED дисплеј за осветлување - СИНА

Код: 88-261
1 488 ден Цена без ДДВ: 1 240 ден
на залиха Производите се на залиха, спремни за испраќање.
Да! Испраќаме до US
Cards
Bank
Crypto
+

Лента за чевли LED екран за осветлување - СИНА за чевли или патики со 11 светлосни обрасци и текстови + батерија на полнење 180 mAh + водоотпорен дизајн.

Заштита на купувачот

  • Бесплатна замена на производи во рок од 30 дена
  • Гаранција за производите - 24 месеци
  • Гаранција за враќање на парите во рок од 14 дена

Опис на производот

Лента за чевли LED екран за осветлување - СИНА за чевли или патики со 11 светлосни обрасци и текстови + батерија на полнење 180 mAh + водоотпорен дизајн. Можете лесно да го прикачите овој стилски дисплеј на вашите чевли или патики. Малата тежина и отпорноста на вода гарантираат беспрекорна употреба во секој спорт. Вечерното трчање или возење велосипед ќе станат побезбедни благодарение на светлиот екран на чевелот . Нараквицата има вградена батерија на полнење со капацитет од 180 mAh и времетраење до 8 часа работа. Батеријата се полни со микро USB кабел. Осветлениот дисплеј за чевли е водоотпорен и лесен - само 47 грама. Може да се префрлате помеѓу 11 светлосни обрасци и текстови со копчето.

LED лента на патики за деца или возрасни

Свети LED нараквица за чевли

Светлечката нараквица (отстранлив дисплеј) за чевли е идеална за вечерно трчање и возење велосипед

запали дисплеј на чевелот

Стилски дисплеј за чевли - кул гаџет за забава за танцување

забава трчање деца

Светлосен LED дисплеј за чевли, дури и за деца - можете лесно да го прикачите на кој било чевел

ЛЕД лента за прикажување светла за чевли за деца

Спецификација:

Боја на нараквица: црна
Материјал: пластика
Боја на LED дисплеј: сина
Батерија: вградена, се полни со капацитет од 180 mAh
Полнење: микро USB кабел
Траење на батеријата: 8 часа
Отпорност на вода: да
Димензии: 85x60x24 mm
Тежина: 47 g


Содржина на пакетот:

1x LED нараквица за чевли
1x Micro USB кабел
1x Прирачник

Дискусија за производот (0)

Дали имате прашања за производот?
Прашајте во дискусија

Сè уште нема прашања
Одговорот за вашето прашање ќе го испратиме на оваа е-пошта.

Оценка на производот (0)

Сè уште нема оцена