LED светлечко неонско лого на ѕидот - ГИТАРА

Код: 78-036
7 378 ден 5 518 ден Цена без ДДВ: 4 599 ден
на залиха Производите се на залиха, спремни за испраќање.
Да! Испраќаме до US
Cards
+

LED светлечко неонско лого на ѕидот - ГИТАРА идеална за вашите комерцијални објекти (барови, клубови) како одлична декорација на секој ентериер.

Заштита на купувачот

  • Бесплатна замена на производи во рок од 30 дена
  • Гаранција за производите - 24 месеци
  • Гаранција за враќање на парите во рок од 14 дена

Опис на производот

LED светлечко неонско лого на ѕидот - ГИТАРА идеална за вашите комерцијални објекти (барови, клубови) како одлична декорација на секој ентериер. Светлосен рекламен банер и LED декоративно осветлување и информативни знаци, кои ќе додадат сјај во вашиот простор и гарантираат дека никој нема да го занемари. Стилската неонска декорација, која вообичаено ќе ја најдете во баровите и ноќните клубови, сега е достапна и за вашиот дом или за деловни простории. Класичните рекламни банери или постери стануваат минато, а бидејќи прават визуелен неред, многумина од нас веќе не ги ни забележуваат. Секој од нас сака да се разликува по нешто друго, како за поединецот, така и за бизнисот каде што е навистина потребно. Благодарение на таблата со LED светлечки знаци, знаци или логоа, ќе го разубавите просторот или ќе го привлечете вниманието на сите околу вас . LED реклами кои ќе ви се допаднат.

LED осветлени NEON знаци - најдоброто LED рекламирање

неонски банер гитарско блескаво осветлување

LED светлосни украсни знаци - кои благодарение на осветлувањето се издвојуваат меѓу вообичаените рекламни и информативни банери. Нивната голема предност е можноста постојано да ги поставувате каде и да сакате. Совршени се за канцеларии (за да ја направат околината попријатна), за вашите бизниси (како ефективна реклама или постер) или за вашиот дом (како модерен дизајн). Тие исто така ќе служат како навигациски LED светлечки знаци за привлекување на клиентите. Декоративните натписи со LED светло се испорачуваат директно на проѕирна пластична подлога, за да можете да ги поставите буквално насекаде.

Осветлен банер - Гитара

Неонскиот знак свети сино, црвено и жолто. Се напојува преку USB конектор, без разлика дали е во адаптер, USB влез на компјутер или напојувачка банка . Кабелот за напојување е долг 180 cm и има практичен прекинувач на него. Димензиите на неонската рекламна ГИТАРА се 40x19 cm.

блескава гитара на ѕид - лед неон

Спецификации:

Мотив: Гитара
Светла боја: сина, црвена, жолта
Димензии: 40x19cm
Напојување: USB 5V
Должина на кабелот за напојување: прибл. 180 см
Прекинувач за кабел: да

Содржина на пакетот:

1x лого на LED светло

Дискусија за производот (0)

Дали имате прашања за производот?
Прашајте во дискусија

Сè уште нема прашања
Одговорот за вашето прашање ќе го испратиме на оваа е-пошта.

Оценка на производот (1)

100%
100%
Cecilie

Неонска електрична гитара

Прекрасна електрична гитара што ги оправда очекувањата! Толку добро се вклопуваше во собата на мојот син 😊 Брза и пријатна услуга за клиентите.
Нарачано непосредно пред Божиќ, па имаше малку подолго време за испорака, но тоа се должеше на поштенската достава.

Добро⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Преведено од: no