16 GB USB клуч - Покер ѕвезди

Код: 17-034
2 170 ден Цена без ДДВ: 1 809 ден
продадено Извинете, но овој производ е распродаден. Овој производ повеќе не е достапен.
Да! Испраќаме до US
Cards

USB клуч 16GB - Покер ѕвезди достапни во нашата е-продавница. Сега можете да ги складирате и префрлате вашите датотеки во стилски USB флеш-диск.

Заштита на купувачот

  • Бесплатна замена на производи во рок од 30 дена
  • Гаранција за производите - 24 месеци
  • Гаранција за враќање на парите во рок од 14 дена

Опис на производот

USB клуч 16GB - Покер ѕвезди достапни во нашата е-продавница.   Овој уникатен модел е во форма на Poker Stars чип со прецизна обработка и сигурно ќе го израдува љубителот на покер игра. Сега можете да ги складирате и префрлате вашите датотеки во стилски USB флеш-диск. Погоден како подарок за пријатели или како внимание за деловни партнери. Во нашата е-продавница можете да купите квалитетни и смешни USB клучеви по одлични цени.

  • Капацитет: 16 GB
  • Материјал: Силикон

Спецификации:

Капацитет: 16 GB
USB брзина: USB 2.0
Компатибилен со: Windows, Mac OS и Linux
Работна температура: 0 ° C до 60 ° C (32 ° F до 140 ° F)
Работна температура: -20 ° C до 85 ° C (-4 ° F до 185 ° F)


Пакетот вклучува:

1x USB клуч

Дискусија за производот (0)

Дали имате прашања за производот?
Прашајте во дискусија

Сè уште нема прашања
Одговорот за вашето прашање ќе го испратиме на оваа е-пошта.

Оценка на производот (0)

Сè уште нема оцена