LED капа Љубов - Бело

Код: 88-140
1 364 ден 1 178 ден Цена без ДДВ: 981 ден
на залиха Производите се на залиха, спремни за испраќање.
Да! Испраќаме до US
Cards
Bank
Crypto
+

​LED капа Love - White,​ што најдобро се истакнува во дискотека, во клуб, на забава или фестивал, е вистинската инвестиција за вас доколку сакате да го привлечете вниманието и особено да бидете кул.

Заштита на купувачот

  • Бесплатна замена на производи во рок од 30 дена
  • Гаранција за производите - 24 месеци
  • Гаранција за враќање на парите во рок од 14 дена

Опис на производот

LED капа Љубов - Бело, што најдобро се истакнува во дискотека, во клуб, на забава или фестивал, е вистинската инвестиција за вас доколку сакате да го привлечете вниманието и особено да бидете кул . Погоден како посебен подарок за најблиските. Капа што можете да го купите онлајн во нашата е-продавница. На внатрешната страна на капачето е El инвертер, во инверторот е ставена класична AAA батерија 1,5V.   Ги менувате режимите на осветлување: трепка, постојано осветлување, со страничното копче на инвертерот El.

Напојување: El-инвертер (1 x AAA батерија 1,5V)
Режими: трепка, постојано осветлување

Дискусија за производот (0)

Дали имате прашања за производот?
Прашајте во дискусија

Сè уште нема прашања
Одговорот за вашето прашање ќе го испратиме на оваа е-пошта.

Оценка на производот (0)

Сè уште нема оцена