Сјајна маска за лице Череп LED - црвено

Код: 88-239
1 550 ден Цена без ДДВ: 1 291 ден
на залиха Производите се на залиха, спремни за испраќање.
Да! Испраќаме до US
Cards
+

Сјајна маска за лице Череп LED - црвено. Оваа блескава маска за лице привлекува сечие внимание.

Заштита на купувачот

  • Бесплатна замена на производи во рок од 30 дена
  • Гаранција за производите - 24 месеци
  • Гаранција за враќање на парите во рок од 14 дена

Опис на производот

Сјајна маска за лице Череп LED - црвено. Оваа блескава маска за лице привлекува сечие внимание. Маските за осветлување кои најдобро се истакнуваат на Ноќта на вештерките, карневалот, дискотеката, клубот, забавата или фестивалот се вистинската инвестиција за вас доколку сакате да бидете интересни, а особено да бидете кул. Погоден и како оригинален подарок за најблиските. Можете да купите маски онлајн во нашата е-продавница.

рејв маска на лицето - црвен череп

Ел инвертерот се наоѓа на внатрешната страна на маската. Можете да купите Rave маски онлајн во нашата е-продавница.

Ел. напојување: контролна кутија (2 x AA батерии не се вклучени)
Функција : стабилни светла, бавно и брзо трепкање

Дискусија за производот (0)

Дали имате прашања за производот?
Прашајте во дискусија

Сè уште нема прашања
Одговорот за вашето прашање ќе го испратиме на оваа е-пошта.

Оценка на производот (0)

Сè уште нема оцена