Party LED шлем - Rave Cyberpunk 5000 со 24 разнобојни LED диоди

Код: 88-266
8 618 ден Цена без ДДВ: 7 181 ден
на залиха Производите се на залиха, спремни за испраќање.
Да! Испраќаме до US
Cards
Bank
Crypto
+

Забава LED шлем - Rave Head маска Cyberpunk 5000 со 24 парчиња разнобојни LED диоди во круг + 2x5 сини LED диоди од страните ќе биде одличен додаток за секоја забава за танцување.

Заштита на купувачот

  • Бесплатна замена на производи во рок од 30 дена
  • Гаранција за производите - 24 месеци
  • Гаранција за враќање на парите во рок од 14 дена

Опис на производот

Забава LED шлем - Rave Head маска Cyberpunk 5000 со 24 парчиња разнобојни LED диоди во круг + 2x5 сини LED диоди на страните ќе бидат одличен додаток за секоја танцова забава или Ноќта на вештерките, карневали, фестивали, прослави итн. Различни режими на светлина се достапни, со кои сите ќе ве забележат. Се разбира, може да се исклучи во секое време. Благодарение на нејзината универзалност, маската одговара на сите типови на лица, можете многу лесно да ја прилагодите.

RAVE HEAD PARTY КАЦИГ со LED ОСВЕТЛУВАЊЕ
RAVE HEAD PARTY КАЦИГ со LED ОСВЕТЛУВАЊЕ

Квалитетна обработка

ЛЕД кацигата е изработена од висококвалитетен ПВЦ, кој не го оштетува УВ зрачењето и нема никакви несакани ефекти врз човечкото тело. Со својата форма и прилагодлива еластичност, маската ќе се погрижи да се чувствувате удобно во неа.

прозрачна партија шлем хауба рејв на главата

Достапни се до неверојатни 358 режими на осветлување

Мек сунѓер е прикачен на внатрешната страна (околу челото) за да спречи притисок врз вашето лице. Дополнителните отвори на маската овозможуваат слободно дишење . Маската можете да ја користите и како оригинален подарок за вашите најблиски или пријатели. Со далечинскиот управувач, можете да префрлите до 358 различни режими на LED осветлување во круг + 4 режими на сино LED осветлување на страните на маската.

Светлосен шлем за глава со LED Cyberpunk маска

Спецификација:

  • Различни режими на осветлување (358 режими) - Кружно светло + 4 режими на сино LED светло на страните
  • 24x разнобојни LED диоди во круг + 2x5 сини LED диоди на страните
  • Контрола на брзина, боја, интензитет
  • Материјал: висококвалитетен ПВЦ
  • Напојување: 3x AA батерии (не се вклучени во пакетот) + 2x посебни сини LED диоди на страните - USB полнење


Содржина на пакетот:
1x LED шлем
1x далечински управувач

Дискусија за производот (1)

Дали имате прашања за производот?
Прашајте во дискусија

Ян

Прашања за испорака

Ако ја нарачам маската Cyberpunk, колку дена ќе ми требаат за испорака?

Преведено од: uk
0
Одговорот за вашето прашање ќе го испратиме на оваа е-пошта.

Оценка на производот (0)

Сè уште нема оцена