LED заштитна маска за лице - опција за менување 7 бои

Код: 88-244
2 418 ден Цена без ДДВ: 2 015 ден
на залиха Производите се на залиха, спремни за испраќање.
Да! Испраќаме до US
Cards
+

LED заштитна маска за лице - опцијата за менување 7 бои е уникатна луминисцентна маска за лице со обоено LED позадинско осветлување.

Заштита на купувачот

  • Бесплатна замена на производи во рок од 30 дена
  • Гаранција за производите - 24 месеци
  • Гаранција за враќање на парите во рок од 14 дена

Опис на производот

LED заштитна маска за лице - опција за менување 7 бои е уникатна луминисцентна маска за лице со обоено LED позадинско осветлување. Оваа стилска светлечка црна маска нуди разновидна употреба за секој кој сака да се истакне и да блесне каде и да оди , а исто така има потреба од зголемена заштита за себе, членовите на семејството или пријателите. Маската е направена од микрофибер и е ефективно средство , кое се користи не само за време на вирусни или бактериски сезони (како што е СОВИД 19 - Корона), туку и како стилски додаток не само за забави или дискотеки.

Стилската LED светло заштитна маска за лице од GLUWY LED Fashion има избор до 7 RGB бои, 4 ефекти на треперење. Маската за лице пријатно дише и обезбедува удобно вклопување благодарение на прилагодливите ленти за уши и металниот мост за нос. Оваа маска за лице има вградена литиумска батерија што се полни со капацитет од 450 mAh и трае до 5 часа користење. Батеријата се полни со помош на микро USB кабел. Користејќи го малиот прекинувач, можете да го промените осветлувањето на бојата на маската. Има 7 RGB бои за избор (црвена, зелена, сина, жолта, тиркизна, розова и бела). Може да поставите и 4 стилови на трепкање и промена на бојата (бавна ротација, брза ротација, брзо трепкање и автоматско трепкање на бојата).

Црната маска за лице со LED осветлување нуди 7 позадинско осветлување во боја и 4 ефекти на треперење

LED заштитна маска што осветлува

Стилска заштитна маска за универзална употреба

Заштитна маска со лед светло

Маската дише и обезбедува удобно носење благодарение на прилагодливите ремени за уши и ременот околу вратот

блескава маска за лице

Карактеристики:

Плус Обоено позадинско осветлување
Плус 7 различни бои
Плус 4 ефекти
Плус Батерија на полнење
Плус Прилагодливи ленти за уши и околу вратот

Спецификација:

Модел: GLUWY LED маска
Боја: Црна
Материјал: Микрофибер
Полнење: преку микро USB кабел, 5V/1A
Батерија: вграден полимер-литиум кој се полни
Капацитет на батеријата: 450 mAh
Траење на батеријата: до 5 часа
Време на полнење: 3-4 часа
Димензии: 18x10 cm
Тежина: 54 g

Содржина на пакетот:

1x Заштитна led маска за лице со позадинско осветлување
1x Micro USB кабел

Дискусија за производот (0)

Дали имате прашања за производот?
Прашајте во дискусија

Сè уште нема прашања
Одговорот за вашето прашање ќе го испратиме на оваа е-пошта.

Оценка на производот (0)

Сè уште нема оцена