Маски анонимен карневал - бело

Код: 88-102
1 116 ден Цена без ДДВ: 930 ден
на залиха Производите се на залиха, спремни за испраќање.
Да! Испраќаме до US
Cards
+

Анонимните карневалски маски кои најмногу се истакнуваат за Ноќта на вештерките, карневалот, дискотеката, во клубот, на забава или фестивал се вистинската инвестиција за вас.

Заштита на купувачот

  • Бесплатна замена на производи во рок од 30 дена
  • Гаранција за производите - 24 месеци
  • Гаранција за враќање на парите во рок од 14 дена

Опис на производот

Анонимните карневалски маски кои најмногу се истакнуваат за Ноќта на вештерките, карневалот, дискотеката, во клубот, на забава или фестивал се вистинската инвестиција за вас доколку сакате да привлечете и да бидете особено кул. Погоден како посебен подарок за најблиските. Маските може да се купат онлајн во нашата е-продавница.

ЕЛ. Напојување: контролна кутија (2 x AA батерии не се вклучени)
Функција: постојано светло, брзо трепка

Дискусија за производот (0)

Дали имате прашања за производот?
Прашајте во дискусија

Сè уште нема прашања
Одговорот за вашето прашање ќе го испратиме на оваа е-пошта.

Оценка на производот (2)

98%