Rave DNB маска за лице - LED мулти-боја

Код: 88-206
2 418 ден 1 798 ден Цена без ДДВ: 1 499 ден
на залиха Производите се на залиха, спремни за испраќање.
Да! Испраќаме до US
Cards
Bank
Crypto
+

Rave DNB маска за лице - LED повеќебојна, со која сигурно ќе го привлечете вниманието на луѓето на ноќна забава. Изберете ја вашата боја и одете на забава!

Заштита на купувачот

  • Бесплатна замена на производи во рок од 30 дена
  • Гаранција за производите - 24 месеци
  • Гаранција за враќање на парите во рок од 14 дена

Опис на производот

Rave DNB маска за лице - LED повеќебојна, со која сигурно ќе го привлечете вниманието на луѓето на ноќна забава. Изберете ја вашата боја и одете на забава! Маската е направена од многу пријатен материјал , кој не ви пречи кога ја носите на лицето и дишете низ маската. Затоа, ништо нема да ве спречи да ставите маска неколку часа за време на забавата.

Маската има интегрирани LED оптички влакна кои нудат до 7 нијанси на бои .

Прилагодливиот ремен има модул со копче, што ви овозможува да изберете една од седумте бои или режими на светлина, како што е стробоскоп или мешање на бои . Големата предност на маската е интегрираната батерија од 400 mAh која може да се наполни со помош на USB-кабел и обезбедува целосна моќност до 12 часа светлина (во зависност од бојата на светлината). Можете да ја користите маската во различни прилики во текот на годината како забава, фестивал, диско, Ноќта на вештерките итн. Бидете различни, бидете кул и интересирајте со оваа маска на секој настан.

LED маска белаLED маска розовамаска за лице за забаварејв маска за лице
LED маска виолетоваLED зелена маскаdnb маска за лице

Карактеристики:

ПЛУС Вградени висококвалитетни оптички влакна
ПЛУС Достапни се до 7 бои
ПЛУС Интегрирана батерија на полнење
ПЛУС Работно време од 3 до 12 часа
ПЛУС Прилагодлив ремен за маска

Спецификации:

Материјал: оптички LED влакна
Светли бои: црвена, бела, сина, зелена, жолта, розова, виолетова
Моќност: DC 3,7 V
Батерија: 400 mAh се полни
Работно време: 3 - 12 часа
Димензии: 230 mm x 130 mm
Тежина: 40 g

Содржина на пакетот:

• 1x LED маска
• 1x USB кабел
• 1x Упатство за употреба
• 1x Пренослива торба

Дискусија за производот (0)

Дали имате прашања за производот?
Прашајте во дискусија

Сè уште нема прашања
Одговорот за вашето прашање ќе го испратиме на оваа е-пошта.

Оценка на производот (0)

Сè уште нема оцена