Маска за осветлување Lycan - чувствителна на звук

Код: 88-202
1 550 ден 1 178 ден Цена без ДДВ: 981 ден
на залиха Производите се на залиха, спремни за испраќање.
Да! Испраќаме до US
Cards
+

Маска за осветлување Lycan - чувствителна на звук, која најдобро се истакнува на Ноќта на вештерките, карневалот, дискотеката, клубот, забавата или фестивалот, таа е вистинската инвестиција за вас доколку сакате да бидете во центарот на вниманието и да бидете кул.

Заштита на купувачот

  • Бесплатна замена на производи во рок од 30 дена
  • Гаранција за производите - 24 месеци
  • Гаранција за враќање на парите во рок од 14 дена

Опис на производот

Маска за осветлување Lycan - чувствителна на звук, која најдобро се истакнува на Ноќта на вештерките, карневалот, дискотеката, клубот, забавата или фестивалот, таа е вистинската инвестиција за вас доколку сакате да бидете во центарот на вниманието и да бидете кул. Маската е опремена со сензор за звук и трепка во зависност од тоа како свири музика (или други звуци како говор итн.). Се продаваат Rave Electro LED маски - сите ќе ви позавидат.

Ел. напојување: контролна кутија (2 x AAA батерии не се вклучени)
Функција: трепка со звук (музика, говор итн.)

Дискусија за производот (0)

Дали имате прашања за производот?
Прашајте во дискусија

Сè уште нема прашања
Одговорот за вашето прашање ќе го испратиме на оваа е-пошта.

Оценка на производот (0)

Сè уште нема оцена