Светлечки LED патики - златни

Код: 88-159
5 456 ден 3 596 ден Цена без ДДВ: 2 996 ден
продадено Извинете, но овој производ е распродаден. Овој производ повеќе не е достапен.
Да! Испраќаме до US
Cards

Светлечки LED патики - Злато од брендот GLUWY. Со светкави чевли, сигурно ќе блескате на секоја забава, диско или фестивал.

Заштита на купувачот

 • Бесплатна замена на производи во рок од 30 дена
 • Гаранција за производите - 24 месеци
 • Гаранција за враќање на парите во рок од 14 дена

Опис на производот

Светлечки LED патики - златни, од брендот GLUWY се најновите измени во денешниот моден свет на млади луѓе. Со блескави патики сигурно ќе блеснете на секоја забава, дискотека или фестивал. Значи, ако сакате да бидете централна точка на внимание и сакате да блеснете, овие КУЛ светлечки чевли се вистинскиот избор за вас. Унисекс за мажи и за жени се продава преку Интернет.

!!! Специјален подарок за нарачка на LED чевли – Fidget Spinner бесплатно !!!

подарок за фиџет спинер

GLUWY е нов лајфстајл моден бренд за сите млади луѓе кои имаат свој специфичен LED стил за забава.

леплива водена мода

,

Ѓон од секоја LED чевли може да светне или да трепка во различна боја, што можете да ја прилагодите според вашата облека или расположение. Можете да изберете до 11 режими на осветлување (различни бои + стилови на осветлување). Секоја патика е опремена со USB приклучок, преку кој патиките се полнат 2 часа со вклучениот USB кабел. Траењето на батеријата е 5-6 часа.

светкави чевли со леден надворешен ѓон

Спецификации:

 • T тип: патики со врвка
 • Материјал на ѓонот: гума
 • Материјал на чевли: синтетичка кожа
 • Напојување: Вградена литиумска батерија
 • Полнење: преку USB (2 часа)
 • Траење на батеријата: 5-6 часа
 • Напон на батеријата: 3,7V
 • Режими на осветлување: црвено, зелено, сино, светло зелено, светло сино, бело, тиркизно, тиркизно трепкање, наизменично брзо и бавно трепкање, брзо трепкање, наизменично бавно и брзо трепкање

ледени чизми лепливи

Содржина на пакетот:

1x пар LED чевли
1x USB кабел за полнење
1x Торба за носење
1x Прирачник на англиски јазик
+ LED Fidget Spinner бесплатно

Во варијација на производот, ве молиме изберете ја големината на LED чевлите

Дискусија за производот (0)

Дали имате прашања за производот?
Прашајте во дискусија

Сè уште нема прашања
Одговорот за вашето прашање ќе го испратиме на оваа е-пошта.

Оценка на производот (2)

100%