LED очила - жолти

Код: 27-003
1 178 ден Цена без ДДВ: 981 ден
на залиха Производите се на залиха, спремни за испраќање.
Да! Испраќаме до US
Cards
Bank
Crypto
+

LED очила жолти - кои најдобро се истакнуваат во дискотека, во клуб, на забава или фестивал се вистинската инвестиција за вас доколку сакате да привлечете и да бидете особено кул.

Заштита на купувачот

  • Бесплатна замена на производи во рок од 30 дена
  • Гаранција за производите - 24 месеци
  • Гаранција за враќање на парите во рок од 14 дена

Опис на производот

LED очила - жолти - одлична забава на забави, дискотеки и сл.. Ел очила по добра цена - купувајте онлајн. Осветлете ги чашите во многу бои.

Сега и вие можете да ги носите вашите очила за сонце ноќе со нашите Light Up Electro EL очила за сонце! Со користење на најновата електролуминисцентна (EL Wire) технологија и нејзино спојување со најновиот дизајн на очилата за сонце, веројатно го направивме најкул нешто досега: Light Up очилата за сонце. LED очилата за сонце се одлична забава во ноќни клубови, училишни танци, забави и прават одлични подароци! Само изберете дали сакате ефектот на строб или стабилен ефект и EL Wire што минува низ рамката на Electro EL очилата за сонце свети за да ви полуди ноќта!

ЕЛ. Напојување: контролна кутија (2 x AA батерии не се вклучени)
Функција: стабилно светло, брзо трепкање LED

Дискусија за производот (0)

Дали имате прашања за производот?
Прашајте во дискусија

Сè уште нема прашања
Одговорот за вашето прашање ќе го испратиме на оваа е-пошта.

Оценка на производот (0)

Сè уште нема оцена