Електро очила LED - чувствителни на звук

Код: 27-032
1 054 ден Цена без ДДВ: 879 ден
продадено Извинете, но овој производ е распродаден. Овој производ повеќе не е достапен.
Да! Испраќаме до US
Cards

Електро очила LED - чувствителни на звук, најдобар ексел на забава, диско, клуб или фестивал. Ако сакате да бидете централна точка на внимание или само сакате да го привлечете интересот на другите и да бидете кул, овие очила се вистинската инвестиција за вас.

Заштита на купувачот

  • Бесплатна замена на производи во рок од 30 дена
  • Гаранција за производите - 24 месеци
  • Гаранција за враќање на парите во рок од 14 дена

Опис на производот

Електро очила LED - чувствителни на звук, најдобри ексел на забава, диско, клуб или фестивал. Ако сакате да бидете централна точка на внимание или само сакате да го привлечете интересот на другите и да бидете кул, овие очила се вистинската инвестиција за вас. Секако, погодни се и како оригинален подарок. Се продава онлајн по специјална цена!

Очилата се состојат од три бои: сина, бела и розова, а рамката на очилата е бела. Режимите на осветлување што можете да ги менувате како што сакате.

Ел. напојување: EL инвертер (2 x AA батерии - не се вклучени)
Режими на осветлување: постојано трепкање, брзо или бавно трепкање

Дискусија за производот (0)

Дали имате прашања за производот?
Прашајте во дискусија

Сè уште нема прашања
Одговорот за вашето прашање ќе го испратиме на оваа е-пошта.

Оценка на производот (0)

Сè уште нема оцена