Пенлив прав (прашина) - блескаво тело + декорација на лице биоразградлив - 10 g (црвено)

Код: 88-276
1 178 ден 992 ден Цена без ДДВ: 826 ден
на залиха Производите се на залиха, спремни за испраќање.
Да! Испраќаме до US
Cards
+

Пенлив прав (прашина) - блескаво тело + декорација на лице биоразградлив - 10 g (црвено) - идеален за забави, фестивали, прослави или други прилики.

Заштита на купувачот

 • Бесплатна замена на производи во рок од 30 дена
 • Гаранција за производите - 24 месеци
 • Гаранција за враќање на парите во рок од 14 дена

Опис на производот

Испенлив прав (прашина) - Сјајно тело + декорација на лице биоразградлив - 10гр (Црвено) - идеален за забави, фестивали, прослави или други прилики. Оваа блескава прашина ќе донесе малку сјај во вашиот живот. Ќе испорача блескав допир за секоја пригода или ноќ во градот. Од фестивали и концерти до свадби, рејвови, костими и ревии. Блескавата прашина дефинитивно ќе ве натера да се истакнете во мешавина на бои.

Сјајна блескава пудра за тело и лице, коса, брада - Шарена блескава прашина

блескава блескава пудра за тело и лице, коса, брада - Шарена блескава прашина

Висококвалитетен и еколошки

Сјајната прашина за различни прилики има највисок достапен квалитет и е биоразградлива . Светлите блескави додаваат допир на сјај на вашата кожа и се совршени за фестивалски аутфити, како и за секојдневна употреба. Блескавите се лесни за нанесување и погодни за сите типови кожа.

природата сјајот сјајот прашина црвено

Безбеден и лесен за употреба

Црвениот блескав прав е направен од висококвалитетни материјали , не е токсичен и е еколошки чист за кожата и околината. Највисоката класа на светки ќе обезбеди лесна употреба на кожата и долготрајни резултати. Сјајната прашина сјае на кожата без да остави јаглероден отпечаток.

био сјај за коса на тело лице кожа

Се тресат фестивали, прослави или забави

Оваа блескава прашина се состои од груби црвени блескави и екстра ситна холографска прашина. На сонце и светлина, тие можат да создадат шармантен сјаен ефект , благодарение на што можете да се истакнете во толпата на тематски забави, маскенбалови и разни фестивали.

црвени орнаменти сјајни на телото рака сјајот

Користете и во домот

Можете да користите светло црвен сјај за да ги осветлите вашите очи, лице, коса или дизајн на ноктите . Освен што се користи во козметиката, блескавата прашина ќе ги воодушеви домашните занаетчии за да можат да реализираат интересни идеи и да го направат својот мебел или додатоци за домаќинството посебни со сјајот. Може да се користи и во уметноста за украсување чаши, додатоци или за додавање боја и текстура на производите.

црвени сјајни украси на влакната на телото пенливи

Спецификација:

 • Боја: Црвена
 • Веган
 • Биоразградливи
 • Широк опсег на употреба
 • Без пластика!
 • 100% пакување без пластика
 • Одржливи и рециклирани материјали
 • Нашиот Glitter е одличен за сите типови кожа, особено за чувствителна кожа и бебешка кожа
 • Bio Glitter е лесен и дише во споредба со пластичниот сјај
 • Нема тестирање на животни


Содржина на пакетот:

1x Црвена блескава прашина 10гр

Дискусија за производот (0)

Дали имате прашања за производот?
Прашајте во дискусија

Сè уште нема прашања
Одговорот за вашето прашање ќе го испратиме на оваа е-пошта.

Оценка на производот (0)

Сè уште нема оцена