LED трепкачка нараквица за забава - зелена

Код: 88-217
1 178 ден 744 ден Цена без ДДВ: 620 ден
на залиха Производите се на залиха, спремни за испраќање.
Да! Испраќаме до US
Cards
Bank
Crypto
+

LED трепкачка нараквица за забава - зелена, која е најдобра за Ноќта на вештерките, карневалот, дискотеката, клубот, забавата или фестивалот, е вистинската инвестиција за вас.

Заштита на купувачот

  • Бесплатна замена на производи во рок од 30 дена
  • Гаранција за производите - 24 месеци
  • Гаранција за враќање на парите во рок од 14 дена

Опис на производот

LED трепкачка нараквица за забава - зелена, која е најдобра за Ноќта на вештерките, карневалот, дискотеката, клубот, забавата или фестивалот, е вистинската инвестиција за вас, доколку сакате да привлечете внимание и да бидете кул. Погоден и како оригинален подарок за најблиските. Можете да купите нараквици онлајн во нашата е-продавница.

Оваа нараквица трепка точно според музиката што ја слушате. Звучи чувствително.

Напојување: 1x CR 2032 батерија (вклучена)

Функција : трепка според музиката

Дискусија за производот (0)

Дали имате прашања за производот?
Прашајте во дискусија

Сè уште нема прашања
Одговорот за вашето прашање ќе го испратиме на оваа е-пошта.

Оценка на производот (0)

Сè уште нема оцена