LED светли мустаќи

Код: 88-190
1 178 ден 744 ден Цена без ДДВ: 620 ден
на залиха Производите се на залиха, спремни за испраќање.
Да! Испраќаме до US
Cards
+

LED светлите мустаќи се атрактивен моден додаток кој дефинитивно ќе ги интересира сите со различни светлосни ефекти за секоја ноќна забава. До 8 режими на боја.

Заштита на купувачот

  • Бесплатна замена на производи во рок од 30 дена
  • Гаранција за производите - 24 месеци
  • Гаранција за враќање на парите во рок од 14 дена

Опис на производот

LED светлите мустаќи се атрактивен моден додаток кој дефинитивно ќе ги интересира сите со различни светлосни ефекти за секоја ноќна забава. LED светлите мустаќи нудат до 8 режими на трепкање во RGB бои што може да се менуваат со сензорот за допир во средината на мустаќите. Само нежно допирајте го сензорот 3 секунди и мустаќите се активираат, а потоа го менува режимот на осветлување со секој следен допир. Мустаќите се исклучуваат или автоматски по 2 часа или со држење на сензорот за допир 3 секунди на ист начин како при активирањето.

обоени LED греди

Монтажата на мустаќите е многу едноставна, бидејќи во пакувањето има 2 мини магнети и селотејп кои служат за прицврстување на ЛЕД мустаќите на врвот на усните. Прво исечете ја потребната должина на селотејп лента во која ставете 2 магнети и потоа залепете ја над горната усна. Ставете ги LED мустаците на лентата и магнетите ќе се погрижат за нивното држење. Овие светлечки лажни мустаќи ќе се истакнат при секоја добра забава со пријателите.

Склоп на LED светло за фузија

Спецификации:

Капацитет на батеријата: 5 mAh
Напон: 5V
Време на употреба: прибл. 8 часа

Содржина на пакетот:

1x LED мустаќи со две инсталирани батерии
1x селотејп
2x резервна батерија
2x мини магнет

Дискусија за производот (0)

Дали имате прашања за производот?
Прашајте во дискусија

Сè уште нема прашања
Одговорот за вашето прашање ќе го испратиме на оваа е-пошта.

Оценка на производот (0)

Сè уште нема оцена