Диско RGB ракавици - сребрени

Код: 88-075
992 ден Цена без ДДВ: 826 ден
на залиха Производите се на залиха, спремни за испраќање.
Да! Испраќаме до US
Cards
+

Диско LED осветлување ракавици за секој манијак за забава во продажба по добра цена што можете да ги купите во нашата онлајн продавница. Промена на бои на сребрени, црни или бели ракавици.

Заштита на купувачот

 • Бесплатна замена на производи во рок од 30 дена
 • Гаранција за производите - 24 месеци
 • Гаранција за враќање на парите во рок од 14 дена

Опис на производот

Овие специјални LED ракавици се погодни или за забава, диско, фестивали или за други настани. Секако може да се даде како посебен подарок. Бидете кул, набавете ги овие LED ракавици.

Секој прст од ракавицата може да свети во различни бои на RGB скала - црвена, сина, зелена . Можете исто така да ја контролирате ракавицата, за да го прилагодите побрзо трепкање или побавно или трајно светкање - можете да изберете до 7 режими на трепкање. Ракавиците имаат универзална големина, погодни за сите големини (освен за многу големи раце), изработени се од памук и еластичен материјал за најудобно носење.
Се продаваат LED ракавици за секој партиски манијак по поволна цена што можете да ги купите во нашата е-продавница. Ракавици за промена на бојата сребрена, црна или бела.

диско лед ракавици

Спецификации на производот

 • RGB бои: црвена, сина, зелена
 • 3 бои во секој прст (црвена, сина, зелена)
 • 7 режими на трепкање: побрзо трепкање, побавно трепкање, трајно светење и друго
 • Ракавиците се видливи на растојание од 500 метри.
 • Напојување: Литиумска батерија CR 2032
 • Нема кабел во ракавицата
 • Универзална големина, погодна за сите големини (освен за многу големи раце)
 • Изработено од памук и еластичен материјал за најудобно носење.

Забелешка: Ракавиците не се погодни за чистење во машина за перење, поради електронските компоненти. Не е погоден за деца под 10 години.

Цената важи за 1 ЕЕЗ ЛЕД ракавица (десна рака)

Дискусија за производот (0)

Дали имате прашања за производот?
Прашајте во дискусија

Сè уште нема прашања
Одговорот за вашето прашање ќе го испратиме на оваа е-пошта.

Оценка на производот (0)

Сè уште нема оцена