Вакуумски пластичен затворач

Код: 94-018
1 054 ден Цена без ДДВ: 879 ден
однапред нарачајте Испорака на производот околу 1-3 недели.
Да! Испраќаме до US
Cards
+

Вакуумски пластичен затворач - Ја изгубивте плута? Имаме решение за вас, еве го ова перфектно пластично капаче кое го прави вашето вино долго затворено.

Заштита на купувачот

  • Бесплатна замена на производи во рок од 30 дена
  • Гаранција за производите - 24 месеци
  • Гаранција за враќање на парите во рок од 14 дена

Опис на производот

Вакуумски пластичен затворач - Ја изгубивте плута? Имаме решение за вас, еве го ова перфектно пластично капаче кое го прави вашето вино долго затворено. Овој затворач не може да го пропушти во вашето домаќинство. Бидете сигурни дека ќе ви се допадне. Затката може лесно да се повлече нагоре со вклучена пумпа.

Содржина на пакетот:

  • 1x пумпа
  • 1x Вакуум брави

Дискусија за производот (0)

Дали имате прашања за производот?
Прашајте во дискусија

Сè уште нема прашања
Одговорот за вашето прашање ќе го испратиме на оваа е-пошта.

Оценка на производот (0)

Сè уште нема оцена