Мал вински сет

Код: 94-016
1 426 ден Цена без ДДВ: 1 189 ден
однапред нарачајте Испорака на производот околу 1-3 недели.
Да! Испраќаме до US
Cards
+

Мал вински сет кој вклучува доградба за точење вино, капа за вино и универзален отворач. Погоден за подарок за сите љубители на вино.

Заштита на купувачот

  • Бесплатна замена на производи во рок од 30 дена
  • Гаранција за производите - 24 месеци
  • Гаранција за враќање на парите во рок од 14 дена

Опис на производот

Мал вински сет кој вклучува доградба за точење вино, капа за вино и универзален отворач. Погоден за подарок за сите љубители на вино.

1. Продолжување за истурање на виното - нема повеќе истурени капки! благодарение на нашиот уникатен помошник што не смеете да го пропуштите во вашето домаќинство. Неговиот стилски дизајн изгледа луксузно на секое шише вино. Овој практичен помошник ќе гарантира дека нема да се истураат повеќе капки. Вашиот пријател навистина ќе го цени овој одличен гаџет.

2. Затворач за вино - Со оваа тапа нема да го расипете неиспиеното вино, а газираните пијалоци ќе ги задржат сите меурчиња внатре во шишето. Шишето се затвора со правосмукалка брзо и лесно. Едноставно постојано притискајте ја пумпата на клипот за да го извлечете воздухот од шишето. Поставете го денот на затворање на шишето на индикаторот и ќе имате преглед на свежината на пијалоците.

3. Универзален отворач за вино - со овој елегантен универзален отворач нема да имате проблем да отворите ниту едно шише.               

Дискусија за производот (0)

Дали имате прашања за производот?
Прашајте во дискусија

Сè уште нема прашања
Одговорот за вашето прашање ќе го испратиме на оваа е-пошта.

Оценка на производот (0)

Сè уште нема оцена