Коктел мешалки за пијалоци - Шарени акрилни мешалки со украси за пијалоци - Сет од 10 парчиња

Код: 94-037
1 364 ден Цена без ДДВ: 1 136 ден
на залиха Производите се на залиха, спремни за испраќање.
Да! Испраќаме до US
Cards
+

Коктел мешалки за пијалоци - Шарени акрилни мешалки со украси за пијалоци - Сет од 10 парчиња. Без разлика дали сакате космополитска, крвава Мери, пина колада, маргарита или мохито.

Заштита на купувачот

  • Бесплатна замена на производи во рок од 30 дена
  • Гаранција за производите - 24 месеци
  • Гаранција за враќање на парите во рок од 14 дена

Опис на производот

Коктел мешалки за пијалоци - Шарени акрилни мешалки со украси за пијалоци - Сет од 10 парчиња. Без разлика дали сакате космополитска, крвава Мери, пина колада, маргарита или мохито. Заборавете на досадните, благи и монотони мешалки за пијалоци и додајте шарени акрилни мешалки за коктели во вашиот пијалок со декорација на вашиот омилен летен пијалок. Оживејте ја вашата забава со оригинални шарени мешалки за коктели. Можете да декорирате каков било пијалок, коктел или едноставна лимонада. Уникатните миксери се погодни за семејни прослави со пријатели, барови, клубови, ресторани и дискотеки. Ќе им го привлече вниманието на многу гурмани.

Мешалка за пијалоци и коктели - стилски и украсни

Шарени миксери за коктели - мешалки

Пластични мешалки за чаши - дајте им на коктелите свој стил

Можете да изберете од различни бои со различни форми на рачки со различни мотиви за летни пијалоци. Без разлика дали сакате космополитска, крвава мери, пина колада, маргарита или мохито , ние ќе ви го подариме коктелот од соништата во форма на мешалка за вашиот пијалок. На крајот од мешалката за коктел има топка, која паметно можете да ја искористите за да здробите мраз или овошје во вашиот пијалок. Ги претвора големите украсни парчиња од пијалокот во ситно парченце. Заслепете ги пријателите со модерни додатоци за пијалоци и коктели.

Весели мешалки со мини декорација

Сигурните и издржливи миксери за пијалоци ќе најдат место и во вашата кујна.

Шарена мешалка направена од висококвалитетен акрил го оживува секој пијалок. Благодарение на неговиот издржлив материјал, може да издржи многу. Оригиналниот миксер со декорација е еколошки, можете постојано да го користите. Одржувањето е едноставно, можете повторно и повторно да уживате во миксер. Акрилната мешалка за стакло не е ограничена само на летната сезона, можете да ја користите во секое време, во секој пијалок. Веселите мини пијалоци и светлите бои ќе му дадат на вашиот дом пријатна и позитивна атмосфера.

пластични мешалки за чаши пијалоци коктели

Спецификации:

  • Материјал: акрилик
  • Должина 23 см

Содржина на пакетот:

1x комплет мешалки за коктели со 10 украси

Дискусија за производот (0)

Дали имате прашања за производот?
Прашајте во дискусија

Сè уште нема прашања
Одговорот за вашето прашање ќе го испратиме на оваа е-пошта.

Оценка на производот (0)

Сè уште нема оцена