USB накит 16GB - Кристална камера

Код: 17-029
2 170 ден Цена без ДДВ: 1 809 ден
на залиха Производите се на залиха, спремни за испраќање.
Да! Испраќаме до US
Cards
+

USB Jewel 16GB - Кристална камера онлајн се продава во нашата е-продавница. Луксузен додаток кој е идеален за подарок за жена.

Заштита на купувачот

  • Бесплатна замена на производи во рок од 30 дена
  • Гаранција за производите - 24 месеци
  • Гаранција за враќање на парите во рок од 14 дена

Опис на производот

USB Jewel 16GB - Кристална камера онлајн се продава во нашата е-продавница. Луксузен додаток кој е идеален за подарок за жена. Овој исклучителен модел е прецизно зајакнат со кристали. Можно е да се носат привезоци или како стилски додаток на чантата додека се користи USB клуч од 16 GB доколку е потребно. Во нашата е-продавница можете да купите различни квалитетни USB клучеви по одлични цени.

  • Капацитет: 16 GB
  • Материјал: метал, легура на цинк, кристал

спецификации:

Капацитет: 16 GB
USB брзина: USB 2.0
Компатибилен со: Windows, Mac OS и Linux
Работна температура: 0 ° C до 60 ° C (32 ° F до 140 ° F)
Работна температура: -20 ° C до 85 ° C (-4 ° F до 185 ° F)


Пакетот вклучува:

1x USB клуч

Дискусија за производот (0)

Дали имате прашања за производот?
Прашајте во дискусија

Сè уште нема прашања
Одговорот за вашето прашање ќе го испратиме на оваа е-пошта.

Оценка на производот (1)

98%