Супер Марио USB клуч - 16 GB

Код: 17-038
2 170 ден Цена без ДДВ: 1 809 ден
на залиха Производите се на залиха, спремни за испраќање.
Да! Испраќаме до US
Cards
+

Super Mario USB-клуч - 16GB достапен за продажба во нашата е-продавница. USB флеш-уред во форма на најпознатата аркадна фигура Супер Марио.

Заштита на купувачот

  • Бесплатна замена на производи во рок од 30 дена
  • Гаранција за производите - 24 месеци
  • Гаранција за враќање на парите во рок од 14 дена

Опис на производот

Super Mario USB-клуч - 16GB достапен за продажба во нашата е-продавница. USB флеш диск во форма на најпознатата аркадна фигура Super Mario со прецизна обработка . Сега можете да ги складирате и префрлате вашите датотеки во стилски USB-уред . Одличен подарок за љубител на познатата серија Super Mario од Nintendo. Во нашата е-продавница нудиме различни квалитетни и смешни USB клучеви по исклучителни цени.

• Капацитет: 16 GB
• Материјал: Силикон

Спецификации :

Капацитет: 16 GB
USB брзина: USB 2.0
Компатибилен со: Windows, Mac OS и Linux
Работна температура: 0 ° C до 60 ° C (32 ° F до 140 ° F)
Работна температура: -20 ° C до 85 ° C (-4 ° F до 185 ° F)

Пакетот вклучува:

1x USB клуч

Дискусија за производот (0)

Дали имате прашања за производот?
Прашајте во дискусија

Сè уште нема прашања
Одговорот за вашето прашање ќе го испратиме на оваа е-пошта.

Оценка на производот (0)

Сè уште нема оцена