Poppers 20x пакување - МИКС

Код: 05-063
14 880 ден 8 680 ден Цена без ДДВ: 7 234 ден
на залиха Производите се на залиха, спремни за испраќање.
Да! Испраќаме до US
Cards
+

Поперс дополнително пакување 20 парчиња - најпознатите брендови на попери можете да ги купите во продажба во нашата е-продавница.

Заштита на купувачот

  • Бесплатна замена на производи во рок од 30 дена
  • Гаранција за производите - 24 месеци
  • Гаранција за враќање на парите во рок од 14 дена

Опис на производот

Поперс дополнително пакување 20 парчиња - најпознатите брендови на попери можете да ги купите во продажба во нашата е-продавница. Кај нас можете да купите разни видови попери (чистач за нитрити) директно од Англија или Холандија во онлајн продажба по поволни цени.

Дополнителното пакување содржи мешавина од 20 парчиња попер по наш избор.

Poppers 20x пакување - МИКС

Користете само во согласност со приложеното упатство !!!

  • производот содржи 10 ml: изопропил нитрит, EC 208-779-0
  • складирајте на ладно, добро проветрено место
  • производот е многу запалив, не користете го во близина на отворен пламен!
  • многу токсичен ако се проголта, токсичен со вдишување
  • Се чува вон дофат на деца!

Дискусија за производот (0)

Дали имате прашања за производот?
Прашајте во дискусија

Сè уште нема прашања
Одговорот за вашето прашање ќе го испратиме на оваа е-пошта.

Оценка на производот (0)

Сè уште нема оцена