USB скапоцен камен - череп

Код: 17-014
2 170 ден Цена без ДДВ: 1 809 ден
на залиха Производите се на залиха, спремни за испраќање.
Да! Испраќаме до US
Cards
+

Смешни USB клучеви или USB флеш драјвови со 16GB во форма на череп - продажба по поволни цени кои можете да ги купите онлајн во нашата е-продавница. Погоден и како одличен подарок.

Заштита на купувачот

  • Бесплатна замена на производи во рок од 30 дена
  • Гаранција за производите - 24 месеци
  • Гаранција за враќање на парите во рок од 14 дена

Опис на производот

USB череп во форма на накит се продава онлајн во нашата е-продавница. Овој уникатен модел е во форма на смрт, убав богато украсен привезок со прецизна обработка. Овој USB флеш драјв може да се носи на вратот како прекрасен скапоцен камен, кој доколку е потребно може да се користи како USB клуч. USB клучот има и синџир за носење на вратот. Во нашата е-продавница можете да купите квалитетни USB флеш драјвови во форма на накит. Луксузните USB се идеални и како одличен подарок.

  • Камења: rhinestones
  • Материјал: метал, легура на цинк

Спецификации:

Капацитет: 16 GB
USB брзина: USB 2.0
Компатибилен со Windows, Mac OS и Linux
Работна температура: 0 ° C до 60 ° C (32 ° F до 140 ° F)
Работна температура: -20 ° C до 85 ° C (-4 ° F до 185 ° F)

Пакетот вклучува:

1x USB скапоцен камен
1x Ланец

Дискусија за производот (0)

Дали имате прашања за производот?
Прашајте во дискусија

Сè уште нема прашања
Одговорот за вашето прашање ќе го испратиме на оваа е-пошта.

Оценка на производот (2)

100%
100%
Luis Cerezo

Мене ми функционираше правилно, зачував видеа од богати баби

купи го

одлично

Преведено од: es