Солена светилка - хималајска кристална електрична сијалица од камен од сол (рачна изработка)

Код: 11-551
1 798 ден 930 ден Цена без ДДВ: 775 ден
на залиха Производите се на залиха, спремни за испраќање.
Да! Испраќаме до US
Cards
Bank
Crypto
+

Солена светилка - сијалицата од хималајски кристал со електрична сол (рачна изработка) имаат свој уникатен дизајн и пријатно ќе го оживеат вашиот ентериер.

Заштита на купувачот

  • Бесплатна замена на производи во рок од 30 дена
  • Гаранција за производите - 24 месеци
  • Гаранција за враќање на парите во рок од 14 дена

Опис на производот

Солена светилка - сијалицата од хималајски кристал со електрична сол (рачна изработка) имаат свој уникатен дизајн и пријатно ќе го оживеат вашиот ентериер. Кога ќе се запали, испушта топло розев сјај што може да се затемни. Светилката доаѓа целосно склопена, само приклучете ја и ќе обезбеди смирувачки и смирувачки извор на светлина.

Светилки од хималајска сол (рачно изработени) со дрвена основа

Светилки од хималајска сол (рачно изработени) со дрвена основа

Релаксација, загревање и освежување во едно

Со светилка од хималајска сол можете да се почестите себеси со потребната релаксација. Тоа не е само вкусен додаток на ентериерот, туку може да го јонизира воздухот и да ја подобри климата во просторијата. Тоа е природен камен , така што секое парче е уникатно.

Хималајска камена сол светилка карпеста сијалица

Безбеден извор на пријатна топлина

Светилката за сол е изградена на дрвена основа, така што ќе биде многу стабилна. Каменот на сол постепено се загрева, зголемувајќи го интензитетот на светилката. Светилката испушта многу пријатна светлина кога е поврзана. Разубавете го вашиот дом со него или подарете го на вашите најблиски.

сол камен светилка сијалица кристал

Спецификација:

  • Материјал: Хималајска сол и дрво
  • Тежина: 2,39 кг


Содржина на пакетот:
1x светилка за хималајска сол

Дискусија за производот (0)

Дали имате прашања за производот?
Прашајте во дискусија

Сè уште нема прашања
Одговорот за вашето прашање ќе го испратиме на оваа е-пошта.

Оценка на производот (0)

Сè уште нема оцена