Рамна фудбалска топка - топки од земја со пречник од 18,5 cm

Код: 11-555
1 178 ден Цена без ДДВ: 981 ден
продадено Извинете, но овој производ е распродаден. Овој производ повеќе не е достапен.
Да! Испраќаме до US
Cards
Bank
Crypto

Рамна фудбалска топка - копнените воздушни топки со пречник од 18,5 cm​ напојувани од воздух гарантираат дека можете да играте фудбал во куќата без да се грижите дека ќе скршите нешто.

Заштита на купувачот

  • Бесплатна замена на производи во рок од 30 дена
  • Гаранција за производите - 24 месеци
  • Гаранција за враќање на парите во рок од 14 дена

Опис на производот

Рамна фудбалска топка - копнените воздушни топки со пречник од 18,5 cm, напојувани од воздух гарантираат дека можете да играте фудбал во куќата без да се грижите дека ќе скршите нешто. Фудбалскиот диск во форма на топка се движи над земјата и, благодарение на гумените краеви, нема да оштети мебел . Топката е погодна за внатрешна и надворешна употреба.

Фудбалска топка дома - воздушен диск

Фудбалска топка дома - воздушен диск

Топката на иднината

Благодарение на полиестерската заштита, внатрешноста на станот, гардеробите или додатоците нема никако да се оштетат. Ставете ја топката на земја, паркет, плочки или кој било рамен простор, почекајте неколку минути и топката ќе го испушти воздухот. Ќе се подигне неколку милиметри од земјата и ќе започне вистински фудбал .

безбедна фудбалска топка стан

Спецификација:

  • Материјали: гума и ABS
  • Димензии на воздушната фудбалска топка: Ø 18,5 x 7 cm
  • Тежина: 177 грама


Содржина на пакетот:
1x фудбалска топка на земја

Дискусија за производот (0)

Дали имате прашања за производот?
Прашајте во дискусија

Сè уште нема прашања
Одговорот за вашето прашање ќе го испратиме на оваа е-пошта.

Оценка на производот (0)

Сè уште нема оцена