Рачен вентилатор мини пренослив личен вентилатор за врат - димензии 8x13,5 cm

Код: 11-562
1 178 ден 930 ден Цена без ДДВ: 775 ден
на залиха Производите се на залиха, спремни за испраќање.
Да! Испраќаме до US
Cards
Bank
Crypto
+

Рачен вентилатор, мини пренослив личен вентилатор за врат - димензии 8x13,5 cm​ со препознатлив дизајн што можете удобно да го носите со себе насекаде на вашите патувања.

Заштита на купувачот

  • Бесплатна замена на производи во рок од 30 дена
  • Гаранција за производите - 24 месеци
  • Гаранција за враќање на парите во рок од 14 дена

Опис на производот

Рачен вентилатор мини пренослив личен вентилатор за врат - димензии 8x13,5 cm​ со препознатлив дизајн што можете удобно да го носите со себе насекаде при патувањата. Благодарение на врвката, можете да ја закачите и на вратот или на чантата. Вентилаторот може да се користи секаде кога треба малку да се оладите. Идеален за време на топлите летни денови, без разлика дали сте на работа или на патувања.

Личен вентилатор - Мини рачен вентилатор

Личен вентилатор - Мини рачен вентилатор

Лесен за користење и полнење

Овој пренослив рачен вентилатор има препознатлив изглед и стилски шарени LED светла . Можете да изберете од две поставки за брзина. Ако батеријата на вентилаторот се испразни, едноставно наполнете ја преку USB-кабелот. Вентилаторот доаѓа со основа која можете да ја користите за да го поставите на маса.

пренослив мини вентилатор рачен пренослив микро

Спецификација:

  • Димензии: 8 x 3 x 13,5 cm
  • Капацитет: 800 mAh
  • Влезна струја: 1,5 L: DC 5V/1A Micro USB
  • Излезна моќност: 2,5 W
  • Тежина: 75 грама
  • Материјал: ABS, литиумска батерија

Содржина на пакетот:
1x пренослив рачен вентилатор

Дискусија за производот (0)

Дали имате прашања за производот?
Прашајте во дискусија

Сè уште нема прашања
Одговорот за вашето прашање ќе го испратиме на оваа е-пошта.

Оценка на производот (0)

Сè уште нема оцена