Мини вентилатор флексибилен (свитлив) за држач за статив за USB и рачен

Код: 11-710
2 170 ден Цена без ДДВ: 1 809 ден
на залиха Производите се на залиха, спремни за испраќање.
Да! Испраќаме до US
Cards
+

Мини вентилатор флексибилен (свитлив) за држач за статив за USB и рачен преставува револуција во полето на лична удобност за луѓето кои се постојано во движење.

Заштита на купувачот

  • Бесплатна замена на производи во рок од 30 дена
  • Гаранција за производите - 24 месеци
  • Гаранција за враќање на парите во рок од 14 дена

Опис на производот

Мини вентилатор флексибилен (свитлив) за држач за статив за USB и рачен преставува револуција во полето на лична удобност за луѓето кои се постојано во движење. Оваа мултифункционална алатка не е само средство за создавање пријатен ветер, туку нуди сеопфатно решение за управување со топлината каде и да сте.

Флексибилниот вентилатор е изработен од цврст ABS материјал и е опремен со моќна литиумска батерија со капацитет од 5200 mAh . Вентилаторот комбинира практичност со долготрајна издржливост. Неговите флексибилни ногарки се дизајнирани лесно да се прикачат на која било површина, од столчиња до креветчиња до седишта и опрема за кампување. Без разлика дали сте среде урбана џунгла или на патување во природа, овој лесен и компактен уред со тежина од само 360 грама обезбедува до 40 часа ладење со едно полнење .

флексибилен мини USB вентилатор - рачен флекс

Вградена енергетска банка за полнење во движење

Флексибилен вентилатор не само што обезбедува освежувачки ветер, тој е опремен и со вградена банка за напојување за да можете лесно да ги полните вашите електронски уреди додека сте во движење. Неговата приспособливост е загарантирана со регулација на брзината на три нивоа, тивко работење, можност за ротација за 360 степени , а исто така и функцијата на држач за телефон, што го прави навистина универзален уред.

Полнењето преку USB-C кабел (вклучено во пакетот) му овозможува на вентилаторот брзо да се наполни и повторно да биде подготвен за употреба за само 3,5 часа . Со димензии 15 x 7 x 32 cm и моќност од 10 W , флексибилниот вентилатор е идеално решение за оние кои бараат ослободување од летните горештини.

флексибилен мини вентилатор за ладење на држач за статив

Спецификација:

  • Материјал: ABS, литиумска батерија 5200 mAh
  • Моќност: 10 W
  • Влез: 5V - 2A
  • Излез: 5V - 2A
  • Димензии на производот: 15 x 7 x 32 cm
  • Нето тежина: 360 грама

Содржина на пакетот:
1x Флексибилен вентилатор за ладење
1x USB-C кабел
1x Прирачник

Дискусија за производот (0)

Дали имате прашања за производот?
Прашајте во дискусија

Сè уште нема прашања
Одговорот за вашето прашање ќе го испратиме на оваа е-пошта.

Оценка на производот (0)

Сè уште нема оцена