ПАС за маса - СЕТ од 4 РЕТРО ВИНИЛ ПЛОЧИНИ за кујна

Код: 11-405
1 798 ден 744 ден Цена без ДДВ: 620 ден
на залиха Производите се на залиха, спремни за испраќање.
Да! Испраќаме до US
Cards
+

ПАС за маса - СЕТ од 4 РЕТРО ВИНИЛНИ ПЛОЧИЊА за кујна или која било просторија, VINTAGE и старо школски дизајн

Заштита на купувачот

  • Бесплатна замена на производи во рок од 30 дена
  • Гаранција за производите - 24 месеци
  • Гаранција за враќање на парите во рок од 14 дена

Опис на производот

Пас за маса - СЕТ од 4 РЕТРО ВИНИЛ ПЛОНИ за кујна или било која соба, VINTAGE и олд скул дизајн, се идеални за луѓе кои сакаат стил од 70-80 години. Квалитетна имитација на винил плоча погодна како подлога под чинијата, на работната маса. Сите патосници за маса имаат своја уникатна етикета и се испорачуваат во винтиџ пакет со класичен ЛП плоча. Можете лесно да ги исчистите, изработени се од пластика против лизгање.

Добро се истакнуваат на секоја маса, без разлика дали се дома или во викендица, па дури и за тематски забави. Ретро подлогите за маса се одличен подарок за родителите, бабите и дедовците или за сите што ги сакаат старите добри ретро времиња. Овие влошки ќе му дадат на вашиот ентериер вистински музички ретро шмек. Ако сакате да ја направите детската соба посебна - тие се совршени и како подлога за биро за деца.

Подлога за биро или како патосници за маса во вистински VINTAGE стил

подлога за маса под чинии

Карактеристики:

Винилни подлоги - комплет од 4 ЛП влошки за рекорд
Уникатен ретро стил
Пренослив и лесен за чистење
Материјал: полипропилен, анти-лизгачки
Димензии на производот: Ø 37 cm

Содржина на пакетот:

1x сет од 4 ретро патосници
1x прирачник

Дискусија за производот (0)

Дали имате прашања за производот?
Прашајте во дискусија

Сè уште нема прашања
Одговорот за вашето прашање ќе го испратиме на оваа е-пошта.

Оценка на производот (1)

100%