3xPack LED врвки за чевли по добра цена

Код: 102-1
1 860 ден 1 116 ден Цена без ДДВ: 930 ден
на залиха Производите се на залиха, спремни за испраќање.
Да! Испраќаме до US
Cards
Bank
Crypto
+

3xPack LED врвки за чевли по добра цена. ЛЕД врвки за чевли - најновиот дотерување за вас, можете да го купите во нашата продавница по добра цена.

Заштита на купувачот

  • Бесплатна замена на производи во рок од 30 дена
  • Гаранција за производите - 24 месеци
  • Гаранција за враќање на парите во рок од 14 дена

Опис на производот

3xPack LED врвки за чевли по акциона цена 22€

Можете да изберете од сите бои на лед врвки за чевли.
(Само напишете забелешка на нарачката колку парчиња и кои бои ви се потребни).

svietiace šnúrky do topánok

LED врвки за чевли - најновиот дотерување за вас, што можете да го купите во нашата продавница.

* Погоден за сите видови обувки, вклучително и чевли за трчање, чизми или лизгалки.
* Одлично за забава, диско и секаков вид ноќна забава и забава!
* Може да се користи како нараквици или ѓердани.
* Идеален за мажи и жени.
* Со стандардната батерија, врвките за чевли траат да светат/трепкаат околу 70 часа. (Вклучена е батерија)
* Функции: постојано осветлување, брзо осветлување, бавно осветлување
* Големина: 800 x 2,8 mm

лед врвки за чевли


Цената на 3x пакување LED врвки за чевли важи за 3 пара (што значи 6 парчиња врвки за чевли)

Дискусија за производот (0)

Дали имате прашања за производот?
Прашајте во дискусија

Сè уште нема прашања
Одговорот за вашето прашање ќе го испратиме на оваа е-пошта.

Оценка на производот (1)

100%