Нишачки стапови - скулптура со кинетичка енергија како луксузни стапчиња за нишало

Код: 11-559
7 378 ден Цена без ДДВ: 6 149 ден
на залиха Производите се на залиха, спремни за испраќање.
Да! Испраќаме до US
Cards
+

Нишачки стапови - скулптура со кинетичка енергија како луксузни железни стапчиња со нишало​ - илузија на вечно движење - декорација за медитација во форма на стапчиња што се нишаат.

Заштита на купувачот

  • Бесплатна замена на производи во рок од 30 дена
  • Гаранција за производите - 24 месеци
  • Гаранција за враќање на парите во рок од 14 дена

Опис на производот

Занишани стапчиња - скулптура со кинетичка енергија како луксузни железни стапчиња со нишало - илузијата на вечно движење - декорација за медитација во форма на стапчиња за нишање ќе привлече внимание во секоја просторија каде што е поставена благодарение на својот софистициран дизајн. Стапчињата се нишаат, кружат во постојано движење и и пркосат на гравитацијата. Стапчињата се ротираат многу непречено и имаат релаксирачки и речиси хипнотички ефект.

Занишаните стапчиња скулптура со кинетичка енергија - Вечно движење

Занишаните стапчиња скулптура со кинетичка енергија - Вечно движење

Неверојатната моќ на нишачките стапчиња

Создадена од германски дизајнер и инженер, лентата за нишање нема да престане да се движи бидејќи е дизајнирана да остане во движење без помош. Брзината и насоката ќе се променат без да го допрете, создавајќи илузија на постојано движење што ќе го воодушеви секој што ќе го погледне.

декорација на железни стапчиња занишан

Додаток за смирување

Стапчињата за лулка се многу слични на машината за постојано движење. Стапчињата за медитација ја одразуваат јасноста, трпеливоста и генијалноста на модерното инженерство. Оваа совршена декорација за медитација можете да ја поставите во вашиот дом или канцеларија, каде што ќе има анти-стрес и релаксирачки ефект.

железни стапчиња занишан нишало

Спецификација :

  • Материјал: ABS, алуминиум
  • Димензии: 35 x 8 x 38 cm
  • Тежина: 250 грама


Содржина на пакетот:
1x стапчиња за лулка за декорација за медитација

Дискусија за производот (0)

Дали имате прашања за производот?
Прашајте во дискусија

Сè уште нема прашања
Одговорот за вашето прашање ќе го испратиме на оваа е-пошта.

Оценка на производот (0)

Сè уште нема оцена