Држач за конзерви за Џери - ЦРВЕН метален бензинец џин минибар од 20 литри во канистер Џерикан

Код: 11-504
9 858 ден 8 618 ден Цена без ДДВ: 7 181 ден
на залиха Производите се на залиха, спремни за испраќање.
Да! Испраќаме до US
Cards
+

Држач за конзерви Џери - ЦРВЕН метален бензинец џин-минибар од 20 литри во канистер Џерикан како оригинален подарок за маж за роденден или друга слична пригода.

Заштита на купувачот

  • Бесплатна замена на производи во рок од 30 дена
  • Гаранција за производите - 24 месеци
  • Гаранција за враќање на парите во рок од 14 дена

Опис на производот

Држач за конзерва Џери - ЦРВЕНА метална бензинска конзерва џин минибар од 20 литри во канистер Jerrycan како оригинален подарок за маж за роденден или друга слична пригода. Мини барот е во форма на помал резервоар за плин и дефинитивно ќе се изненадите кога ќе го отворите. Овој бар од 20 литри има скриен минибар кој изгледа како резервоар за гориво во багажникот на автомобилот. Ако одлучите да подарите џин-бар на некој колега на работа, семејство или познаник, сигурно нема да згрешите. Напротив, тоа ќе биде идеален подарок за вистинското момче.

Минибари во канистер - црвена шипка 20L

jerrycan 20L Минибари во канистер - шипка

Премиум канистер за подарок алкохол е секогаш при рака

Револуционерниот квалитет на употребените материјали и темелната обработка на џин-барот се предмет на строга контрола и внимаваат на секој детал. Имате гаранција дека на вашите најблиски им го подарувате најдоброто. Мини барот е резултат на прецизна рачна работа. Канистерот и дрвената иверица се третираат на таков начин што ќе се постигне најдолг можен работен век. Џин-барот е завршен со лакирана боја во прав и слој од висококвалитетен лак.

џин-бар во форма на канистер црвено џери конзерва

Може да се земе насекаде

Преносливиот џин-бар може да го користите совршено и на отворено и во затворено. Однесете го на пикник во парк, на плажа или на скара со пријателите или на одмор. Доаѓа со 2 чаши за вашиот џин и има место за шише алкохол и неколку лименки. Ова е автентичен канистер за гориво претворен во џин-бар со изглед на гроздобер. Има три цврсти рачки за да можете лесно да го кревате.

Спецификација:

  • Холандски дизајн
  • Пијалоците не се вклучени во пакетот
  • Волумен: 20 l
  • Материјал: челик/нерѓосувачки челик и дрво
  • Димензии на производот: 34 x 13,5 x 46,5 cm
  • Тежина: 5,74 кг

Содржина на пакетот:

1x канистер бар 20L
2 x џин чаши

Дискусија за производот (0)

Дали имате прашања за производот?
Прашајте во дискусија

Сè уште нема прашања
Одговорот за вашето прашање ќе го испратиме на оваа е-пошта.

Оценка на производот (0)

Сè уште нема оцена