Комплет за фонду - електрична машина за правење тенџере 260 ml комплет (сирење/чоколадо)

Код: 11-706
2 418 ден Цена без ДДВ: 2 015 ден
на залиха Производите се на залиха, спремни за испраќање.
Да! Испраќаме до US
Cards
+

Комплет за фонду - електрична машина за правење тенџере 260 ml комплет (сирење/чоколадо). Најдобар (најдобар) уред за уживање во посебни моменти дома.

Заштита на купувачот

  • Бесплатна замена на производи во рок од 30 дена
  • Гаранција за производите - 24 месеци
  • Гаранција за враќање на парите во рок од 14 дена

Опис на производот

Комплет за фонду - електрична машина за правење тенџере 260 ml комплет (сирење/чоколадо). Најдобар (најдобар) уред за уживање во посебни моменти дома со електричен сет за фонду ! Централното тенџере и околните чинии даваат убава презентација на свежо овошје, леб и други вкусни задоволства. Можете да уживате во овие деликатеси така што ќе ги потопите во омилените стопени солени или слатки сосови.

Мини тенџере за фонду - комплет за избор на правење кашкавал или чоколаден фонд

Мини тенџере за фонду - комплет за избор на правење кашкавал или чоколаден фонд
Дарежливи порции

Со капацитет од 260 ml, идеален е за дарежливи порции, а лесната поделба на два дела овозможува брзо перење. Овој комплет е совршен за интимни собири, забави или едноставно како уживање за себе. Содржи 2 вилушки и има функција за загревање за да се постигне совршена конзистентност на вашите сосови и функција за одржување на топлина за да не се олади сосот.

електричен сет за правење комплет тенџере со кашкавал чоколаден фонду


Спецификација:

  • Материјал: ABS, нерѓосувачки челик
  • Димензии: 27,5 x 27,5 x 7,5 cm
  • Тежина: 550 грама
  • Напон: 230 V
  • Фреквенција: 50 Hz
  • Потрошувачка на енергија: 25W


Содржина на пакетот:
1x Електричен комплет за фонду со капацитет од 260 мл
1x Прирачник

Дискусија за производот (0)

Дали имате прашања за производот?
Прашајте во дискусија

Сè уште нема прашања
Одговорот за вашето прашање ќе го испратиме на оваа е-пошта.

Оценка на производот (0)

Сè уште нема оцена