Мултифункционална дрвена подлога за таблет (iPad) со перница

Код: 11-568
2 418 ден 930 ден Цена без ДДВ: 775 ден
однапред нарачајте Испорака на производот околу 1-3 недели.
Да! Испраќаме до US
Cards
Bank
Crypto
+

Мултифункционалната дрвена подлога за таблетот (iPad) со перница ќе гарантира удобна работа дома и на покривот. На дното има мека перница.

Заштита на купувачот

  • Бесплатна замена на производи во рок од 30 дена
  • Гаранција за производите - 24 месеци
  • Гаранција за враќање на парите во рок од 14 дена

Опис на производот

Мултифункционалната дрвена подлога за таблетот (iPad) со перница ќе гарантира удобна работа дома и на патишта. Има мека перница на дното, која гарантира дека можете да ја имате удобно на нозете. Ако сакате да работите удобно или едноставно да се забавувате, оваа подлога за вашиот лаптоп или таблет е токму за вас.

Мат за iPad таблет - од дрво + перница

подлога за iPad таблет - од дрво + перница

Висок квалитет на бамбус

Цврстата горна страна на подлогата е направена од 100% бамбус и вклучува држач за таблет или лаптоп. Откако ќе ја завртите подлогата, ќе видите перница на која можете да се опуштите после работа. На душекот има доволно простор за складирање кафе или чај и уживање во него додека работите.

таблета рампа бамбус

Спецификација:

  • Материјал: бамбус
  • Димензии: 35 x 5 x 25 cm
  • Тежина: 650 грама


Содржина на пакетот:
1x мултифункционална дрвена подлога за таблети со перница

Дискусија за производот (0)

Дали имате прашања за производот?
Прашајте во дискусија

Сè уште нема прашања
Одговорот за вашето прашање ќе го испратиме на оваа е-пошта.

Оценка на производот (0)

Сè уште нема оцена