Комплет гарафа за виски (алкохол) - 2 чаши + 9 ледени камења и додатоци

Код: 11-457
7 998 ден 5 518 ден Цена без ДДВ: 4 599 ден
на залиха Производите се на залиха, спремни за испраќање.
Да! Испраќаме до US
Cards
Bank
Crypto
+

Комплет гарафа за виски (алкохол) - 2 шолји + 9 ледени камења и додатоци - Луксузен сет за подароци без разлика дали сте маж или жена.

Заштита на купувачот

  • Бесплатна замена на производи во рок од 30 дена
  • Гаранција за производите - 24 месеци
  • Гаранција за враќање на парите во рок од 14 дена

Опис на производот

Комплет гарафа за виски (алкохол) - 2 шолји + 9 ледени камења и додатоци - Луксузен сет за подароци без разлика дали сте маж или жена на Денот на вљубените, Божиќ или роденден. Додатоци што ќе го направат сервирањето виски или бурбон искуство! Сетот вклучува стаклена гарафа, 2 стаклени чаши за виски, инка од не'рѓосувачки челик, стаклен затворач за гарафата, ледени маша и 9 парчиња ледени камења во кадифеен џеб. Карфата и чашите се направени од кристално чисто, лесно, калено стакло .

Елегантниот црн џеб содржи 9 парчиња ледени камења и клешти за ракување со камења. Мала инка од нерѓосувачки челик ќе ви помогне повторно да го наполните вашиот омилен пијалок во гарафата. Со капацитет од 850 ml и кристално чиста стаклена конструкција, тој е совршен начин за складирање и послужување на вашиот омилен пијалок. Благодарение на прекрасниот дизајн, овој Twist сет декантер ќе биде одличен подарок за секој кој сака пијалок и подготвува одлична атмосфера за време на прослава или состанок, или само за да се опушти.

Луксузен стаклен комплет TWIST + чаши + ледени камења + клешти и додатоци

луксузен сет за пијалоци виски рум бурбон скоч

Изненадете го вашето семејство и воодушевете ги вашите пријатели со овој луксузен сет со стилски пресврти дизајн

виски гарафа + чаши луксузен сет

Одличен совет за подарок за Денот на вљубените, Божиќ или роденден.

сет на виски подарок за Божиќен Валентин роденден маж жена

Стилски и елегантен комплет во прекрасно кристално пакување - додаток за секој дом, канцеларија, домашен бар или викендица

стаклен сет за кристал за виски во кутија за подарок
Спецификација:
Волумен: 850 ml
Материјал: стакло, дрво
Димензии на чашата: 9,5 x 9,5 x 9,5 cm
Димензии на гарафата: 10 x 10 x 27 cm
Вкупна тежина: 3,4 кг
Содржина на пакетот:
1x гарафа
2x чаша
1x Маша за мраз од не'рѓосувачки челик
1x Џеб
9 x Ледени камења
1x инка од нерѓосувачки челик
1x Стаклен затворач за гарафа
1x кутија за подароци

Дискусија за производот (0)

Дали имате прашања за производот?
Прашајте во дискусија

Сè уште нема прашања
Одговорот за вашето прашање ќе го испратиме на оваа е-пошта.

Оценка на производот (0)

Сè уште нема оцена