Садови за сервирање храна - прилагодливи кружни калапи 6-10cm

Код: 11-437
1 798 ден 620 ден Цена без ДДВ: 516 ден
на залиха Производите се на залиха, спремни за испраќање.
Да! Испраќаме до US
Cards
+

Прилагодливи кружни калапи за сервирање храна - сет од три кружни калапи од не'рѓосувачки челик - одлична алатка за совршена декорација на чиниите.

Заштита на купувачот

  • Бесплатна замена на производи во рок од 30 дена
  • Гаранција за производите - 24 месеци
  • Гаранција за враќање на парите во рок од 14 дена

Опис на производот

Прилагодливи тркалезни калапи за сервирање 6-10cm - сет од три кружни калапи од не'рѓосувачки челик - одлична алатка за совршена декорација на чинии за готвачи. Прилагодливите кружни калапи ви овозможуваат да имате неколку големини заедно во компактно пакување. Минималниот дијаметар на кругот е 6 см, а максималниот 10 см. Сетот на прилагодливи тркалезни калапи содржи 3 висококвалитетни, долготрајни калапи од нерѓосувачки челик за да се олесни сервирањето на повеќе чинии. Калапите лесно се чистат и може да се мијат и во машина за садови . Прилагодливи прстени од нерѓосувачки челик за совршено сервирање на чинијата.

калапи за сервирање

Професионална алатка за совршена декорација на чинии за готвачки шпорети

прилагодливи прстени за храна

Прилагодливи прстени од нерѓосувачки челик за совршено сервирање на храна во чинија

калапи за сервирање храна
Спецификација:
Тежина: 60гр
Димензии: дијаметар 10cm, висина 5cm
Материјал: нерѓосувачки челик
Содржина на пакетот:
3x Прилагодливи кружни калапи

Дискусија за производот (0)

Дали имате прашања за производот?
Прашајте во дискусија

Сè уште нема прашања
Одговорот за вашето прашање ќе го испратиме на оваа е-пошта.

Оценка на производот (0)

Сè уште нема оцена