Дрвена даска за сечење - Гитара дрвени кујнски даски

Код: 11-541
1 550 ден 930 ден Цена без ДДВ: 775 ден
на залиха Производите се на залиха, спремни за испраќање.
Да! Испраќаме до US
Cards
Bank
Crypto
+

Дрвена даска за сечење - Гитара дрвените кујнски даски имаат форма на гитара. Даската за сечење бамбус за сечење во кујната ќе ги воодушеви сите со својот дизајн.

Заштита на купувачот

  • Бесплатна замена на производи во рок од 30 дена
  • Гаранција за производите - 24 месеци
  • Гаранција за враќање на парите во рок од 14 дена

Опис на производот

Дрвена даска за сечење - Гитара дрвените кујнски даски имаат форма на гитара. Даската за сечење бамбус за сечење во кујната ќе ги воодушеви сите со својот дизајн . Тој е идеален помошник за кујната , не само за музичарите. Тоа е совршен подарок за вљубеник во музиката, но и секаква подготовка на храна.

Даска за сечење бамбус - оригинални дрвени даски за сечење

Даска за сечење - оригинални дрвени кујнски даски за сечење

Квалитетот на прво место

Висококвалитетната даска за сечење е направена од 100% висококвалитетен бамбус . Затоа, не е погоден за машина за миење садови, но се препорачува рачно миење. Диверзифицирајте го времето за подготовка на оброците со оваа совршена даска за сечење. Освен за сечење, можете да го користите и за сервирање на готови оброци.

дрвена даска за сечење во форма на гитара

Спецификација:

  • Материјал: изработен од 100% квалитетен бамбус
  • Тежина: 828 грама

Содржина на пакетот:
1x дрвена даска за сечење гитара

Дискусија за производот (0)

Дали имате прашања за производот?
Прашајте во дискусија

Сè уште нема прашања
Одговорот за вашето прашање ќе го испратиме на оваа е-пошта.

Оценка на производот (0)

Сè уште нема оцена