Poppers Jungle Juce PLATINUM - 24ml

Код: 05-042
1 984 ден Цена без ДДВ: 1 654 ден
на залиха Производите се на залиха, спремни за испраќање.
Да! Испраќаме до US
Cards
Bank
Crypto
+

Poppers Jungle Juice Platinum 24 ml - дискретно пакување. Течните ароми кои се продаваат во светот се користат како мириси за соби или средство за чистење кожа.

Заштита на купувачот

  • Бесплатна замена на производи во рок од 30 дена
  • Гаранција за производите - 24 месеци
  • Гаранција за враќање на парите во рок од 14 дена

Опис на производот

Poppers Jungle Juice Platinum - дискретно пакување. Течните ароми кои се продаваат во светот се користат како мириси за соби или средство за чистење кожа. Купете од нашата е-продавница за поперс , продаваме само екстра квалитетни попери онлајн за добра цена. Испорака низ целиот свет.

Користете само во согласност со приложеното упатство !!!

  • Содржи 24 ml: изопропил нитрит, EC 208-779-0
  • Не се продава на малолетници. Не празнете во одводи.
  • Многу запалив. Токсичен со вдишување. Многу токсичен ако се проголта
  • Се чува вон дофат на деца.
  • Останете затворени. Чувајте го садот цврсто затворен
  • Доколку е потребен медицински совет, имајте при рака контејнер или етикета за производот. Прочитајте ја етикетата пред употреба.

Дискусија за производот (0)

Дали имате прашања за производот?
Прашајте во дискусија

Сè уште нема прашања
Одговорот за вашето прашање ќе го испратиме на оваа е-пошта.

Оценка на производот (1)

95%