Чистач на пареа со микробранова печка во форма на смешен лик LADY

Код: 11-524
558 ден 248 ден Цена без ДДВ: 206 ден
продадено Извинете, но овој производ е распродаден. Овој производ повеќе не е достапен.
Да! Испраќаме до US
Cards
Bank
Crypto

Чистачот на пареа со микробранова печка во форма на смешен карактер LADY е совршена алатка за совршено чистење на вашата микробранова печка.

Заштита на купувачот

  • Бесплатна замена на производи во рок од 30 дена
  • Гаранција за производите - 24 месеци
  • Гаранција за враќање на парите во рок од 14 дена

Опис на производот

Чистачот на пареа со микробранова печка во форма на смешен карактер LADY е совршена алатка за совршено чистење на вашата микробранова печка. Едноставно додадете вода во садот и вклучете ја микробрановата печка 5 до 8 минути на максимална моќност. Гледајте како се крева пареата од главата на малата фигурина додека таа буквално се загрева од гнев. Пареата го прави последователното чистење на микробрановата печка навистина лесно. Чистачот на пареа е одличен изум кој не само што совршено ја чисти микробрановата, туку и изгледа убаво. Идеален ќе биде и како практичен подарок.

Чистач за микробранови LADY на пареа

Чистач за микробранови LADY на пареа

Чисти од маснотии, маснотии и други нечистотии

Микробранова печка се користи речиси во секое домаќинство. Никој не сака нејзиното перење. Тоа може да не исцрпи и особено да одземе многу време. Овој одличен изум ќе биде ценет од апсолутно сите. Миењето на микробранова печка никогаш не било толку лесно. Лутата мајка испушта пареа, благодарение на која ја чисти микробрановата печка од маснотии, маснотии и други нечистотии. Нечистотијата лесно се раствора и додадениот оцет совршено ги елиминира бактериите.

лута мама за чистење на микробранова печка со пареа

Едноставна операција

Затоа чистачот на пареа со микробранова печка е вистинската алатка, која ослободува пареа по палењето и ја чисти микробрановата од маснотии, маснотии и други нечистотии. Кога користите, само истурете оцет и вода во мерната чаша и ставете ја фигурата во микробранова печка. Потоа ја вклучувате микробрановата печка и може да започне чистењето. Кога ликот ќе ја ослободи целата пареа, само отворете ја микробрановата печка и избришете ја со сува крпа. Нечистотијата ќе се раствори и ако додадете оцет во водата, ќе ги елиминирате бактериите. Ќе биде чист и подготвен да го загрее следниот ручек или вечера.

Спецификација:

  • Тоа е забавен подарок
  • Лесен е за употреба и ефикасен
  • Материјали: ABS
  • Димензии на производот: 11 x 8,5 x 13,5 cm
  • Тежина: 90 грама


Содржина на пакетот:

1x чистач на пареа со микробранова печка

Дискусија за производот (0)

Дали имате прашања за производот?
Прашајте во дискусија

Сè уште нема прашања
Одговорот за вашето прашање ќе го испратиме на оваа е-пошта.

Оценка на производот (0)

Сè уште нема оцена