Букет од плишано мече - луксузен подарок (подарок за Денот на вљубените)

Код: 11-534
2 790 ден 2 046 ден Цена без ДДВ: 1 705 ден
на залиха Производите се на залиха, спремни за испраќање.
Да! Испраќаме до US
Cards
+

Букет од плишано мече - Луксузен подарок (подарок за Денот на вљубените)​ е рачно изработен со љубов за секоја девојка. Можете да подарите прекрасен букет на вашата девојка, сопруга или мајка.

Заштита на купувачот

  • Бесплатна замена на производи во рок од 30 дена
  • Гаранција за производите - 24 месеци
  • Гаранција за враќање на парите во рок од 14 дена

Опис на производот

Букет од плишано мече - Луксузниот подарок (подарок за Денот на вљубените) е рачно изработен со љубов за секоја девојка. Можете да подарите прекрасен букет на вашата девојка, сопруга или мајка и тоа ќе биде многу убав, нетрадиционален подарок. Букет со плишани мечиња сигурно ќе ве задоволи, па дури и ако не е составен од цвеќиња, ќе им донесе насмевка на лицето.

Букети за Денот на вљубените - луксузен букет со плишани мечиња

Букети за Денот на вљубените - луксузен букет со плишани мечиња

Елегантен и погоден за сите за кои се грижите

Букет со плишани мечиња е одличен подарок за Денот на вљубените, на пример, ќе ги задоволи сите дами кои имаат романтична душа. Малите мечиња имаат прекрасни круни на главите, кои изгледаат луксузно . Совршеноста на букетот е надополнета со прекрасно, елегантно пакување и кутија за подарок, со која повеќе нема да се грижите како да го завиткате букетот.

кадифен букет за жена - Денот на вљубените

Спецификација:

  • Букет со плишани мечиња наместо цвеќиња
  • Доаѓа во завиткана кутија
  • 50 x 9 x 19 см
  • Тежина: 308 грама

Содржина на пакетот:
1x букет со плишани мечиња

Дискусија за производот (0)

Дали имате прашања за производот?
Прашајте во дискусија

Сè уште нема прашања
Одговорот за вашето прашање ќе го испратиме на оваа е-пошта.

Оценка на производот (1)

95%