Широкоаголен мобилен објектив Fisheye - 166° за iPhone X

Код: 71-009
3 410 ден Цена без ДДВ: 2 841 ден
на залиха Производите се на залиха, спремни за испраќање.
Да! Испраќаме до US
Cards
+

Широкоаголен мобилен објектив Fisheye - 166° за iPhone X. Го удвојува нормалниот агол на гледање на камерата на вашиот мобилен телефон.

Заштита на купувачот

  • Бесплатна замена на производи во рок од 30 дена
  • Гаранција за производите - 24 месеци
  • Гаранција за враќање на парите во рок од 14 дена

Опис на производот

Широкоаголен мобилен објектив Fisheye - 166° за iPhone X. Го удвојува нормалниот агол на гледање на камерата на вашиот мобилен телефон. Со овој супер широкоаголен HD објектив, можете да снимате слики со висока резолуција под агол на гледање до 166° . Пакетот вклучува робустен капак за мобилниот телефон iPhone X, на кој е поставен телефото и има интегриран држач за практично гледање слики и видеа од вашиот мобилен телефон. Без разлика дали сте професионален фотограф или фотографирањето е вашето хоби, вашите фотографии ќе добијат нова димензија.

Рибини леќи за Iphone Xрибино око за iPhone X

Нормално

Рибино леќа FX160S нормална

Рибини леќи за Iphone X

FX160S за iPhone X

Спецификации:

Зголемување: 0,3X
Минимално растојание за фокусирање: 10 mm
Агол на гледање - дијагонала: 166°
Телефото конструкција: 3 стаклени елементи
Монтирање: за монтирање на објективот на капакот
Димензии: 27,8 mm (дијаметар) x 18,2 mm (висина)
Тежина: 16 g

Содржина на пакетот:

1x Fish eye објектив за iPhone
1x капак за iPhone X

Дискусија за производот (0)

Дали имате прашања за производот?
Прашајте во дискусија

Сè уште нема прашања
Одговорот за вашето прашање ќе го испратиме на оваа е-пошта.

Оценка на производот (0)

Сè уште нема оцена