Магнетни топчиња - виолетови 5 мм

Код: 21-005
1 798 ден Цена без ДДВ: 1 499 ден
на залиха Производите се на залиха, спремни за испраќање.
Да! Испраќаме до US
Cards
+

Се продаваат нови магнетни топки - виолетови од NdFeB материјал (Неодимиум) во разни бои по поволна цена можете да ги купите онлајн во нашата е-продавница.

Заштита на купувачот

  • Бесплатна замена на производи во рок од 30 дена
  • Гаранција за производите - 24 месеци
  • Гаранција за враќање на парите во рок од 14 дена

Опис на производот

Магнетни топчиња - 5 mm виолетови - новите магнетни топки NeoCube содржат 216 топчиња (просечно 5 mm) од материјал NdFeB (неодимиум) во различни комбинации на бои. Уште подобра приспособливост на топките, повеќе можности за креативност и имагинација. Тие се погодни за развој на моторни вештини од сите возрасни категории, без разлика на полот. Едноставно ќе се заљубите во овие Баки топки. Совршен подарок за вашите или вашите најблиски.

Пакетот вклучува: 216 парчиња нови топчиња од NdFeB материјал
Просек на топки: 5 mm
Боја: Виолетова

Дискусија за производот (0)

Дали имате прашања за производот?
Прашајте во дискусија

Сè уште нема прашања
Одговорот за вашето прашање ќе го испратиме на оваа е-пошта.

Оценка на производот (0)

Сè уште нема оцена