Маска за лице од JigSaw - за деца и возрасни за Ноќта на вештерките или карневалот

Код: 88-282
2 170 ден Цена без ДДВ: 1 809 ден
на залиха Производите се на залиха, спремни за испраќање.
Да! Испраќаме до US
Cards
Bank
Crypto
+

Маска за лице од JigSaw од филмот Saw - за деца и возрасни за Ноќта на вештерките или карневалот. Костим за сложувалка (маска) изработен од 100% природен латекс, кој е еколошки и нетоксичен.

Заштита на купувачот

  • Бесплатна замена на производи во рок од 30 дена
  • Гаранција за производите - 24 месеци
  • Гаранција за враќање на парите во рок од 14 дена

Опис на производот

Маска за лице од JigSaw од филмот Saw - за деца и возрасни за Ноќта на вештерките или карневалот. Сложувалка (маска) изработена од 100% природен латекс, кој е еколошки и нетоксичен. Гледањето и дишењето преку устата и носот на маската е удобно и дише.

Пила за маска за лице од JigSaw

Маски за Ноќта на вештерките за момчиња или девојчиња (деца) или возрасни

Инспирирана од морничавиот лик на Џон Крамер, маската за Ноќта на вештерките JigSaw е совршен избор за оние кои сакаат да внесат доза на темнина и страв во својот костим во ноќта на Ноќта на вештерките. Со оваа маска, можете да се трансформирате во Сложувалка , кој е познат по своите брутални тестови и казни за своите жртви, давајќи му на вашиот лик од Ноќта на вештерките страшен и мистериозен изглед. Бидете подготвени да изгледате како вистински претставник на светот на хорор во овој костим. Оваа маска од латекс во форма на сложувалка е апсолутно идеален и оригинален избор за Ноќта на вештерките, карневалот, маскенбалот, разни забави, роденденски забави и други. Нашите маски како Сложувалка најдобро се истакнуваат на Ноќта на вештерките, карневалот, дискотеката, во клуб, на забава или фестивал, тие се вистинската инвестиција за вас доколку сакате да импресионирате, а особено да бидете кул.

видов маска за лице сложувалка

Карневалски маски - Латекс карневалски маски за деца и возрасни

Погоден и како оригинален подарок за најблиските. Можете да купите маски онлајн во нашата е-продавница. И подгответе се за многу фотографии и видеа каде што ќе бидете во центарот на вниманието. Специјалната мешавина од природни латекс материјали гарантира привлечност и не само одличен крој, туку и удобно носење. Карневалските костими (маски) беа внимателно дизајнирани и со многу неверојатни дезени можете да се претворите во вашите омилени суперхеројски или страшни филмски чудовишта.

содржина на пакетот:

1x маска од сложувалка

Дискусија за производот (0)

Дали имате прашања за производот?
Прашајте во дискусија

Сè уште нема прашања
Одговорот за вашето прашање ќе го испратиме на оваа е-пошта.

Оценка на производот (1)

99%