Гринч (зелен елф) маска за лице со ракавици - за деца и возрасни за Ноќта на вештерките или карневалот

Код: 88-284
2 418 ден Цена без ДДВ: 2 015 ден
на залиха Производите се на залиха, спремни за испраќање.
Да! Испраќаме до US
Cards
+

Гринч (зелен елф) маска за лице со ракавици - за деца и возрасни за Ноќта на вештерките или карневалот. Гринч костим (маска) изработен од 100% природен латекс, кој е еколошки и нетоксичен.

Заштита на купувачот

  • Бесплатна замена на производи во рок од 30 дена
  • Гаранција за производите - 24 месеци
  • Гаранција за враќање на парите во рок од 14 дена

Опис на производот

Гринч (зелен елф) маска за лице со ракавици - за деца и возрасни за Ноќта на вештерките или карневалот. Гринч костим (маска) изработен од 100% природен латекс, кој е еколошки и нетоксичен. Гледањето и дишењето преку устата и носот на маската е удобно и дише.

Маска за лице од зелен елф со ракавици - Гринч

Маска за лице од зелен елф со ракавици - Гринч

Маски за Ноќта на вештерките за момчиња (деца) или возрасни

Маската Гринч е одличен избор за оние кои сакаат Божиќни приказни со малку ексцентричност и комично злобна природа. Маската ви овозможува да се трансформирате во Гринч, зелено суштество со срце со големина на топка кое се обидува да го украде Божиќ. Со оваа маска ќе изгледате комично итра и смешно, што сигурно ќе донесе насмевка на лицето на сите што ќе ве видат. Значи, доколку сакате да внесете шмек на лудост и божиќна атмосфера на кој било настан, маската Гринч е вистинскиот избор.

Оваа маска од латекс во облик на Гринч е затоа апсолутно идеален и оригинален избор за Ноќта на вештерките, карневалот, маскенбалот, разните забави, роденденските забави и други. Нашите Гринч маски најдобро се истакнуваат на Ноќта на вештерките, карневалот, дискотеката, во клуб, на забава или фестивал, тие се вистинската инвестиција за вас доколку сакате да импресионирате и, пред се, да бидете кул.

Гринч маска за Ноќта на вештерките

Карневалски маски - Латекс карневалски маски за деца и возрасни

Погоден и како оригинален подарок за најблиските. Можете да купите маски онлајн во нашата е-продавница. И подгответе се за многу фотографии и видеа каде што ќе бидете во центарот на вниманието. Специјалната мешавина од природни латекс материјали гарантира привлечност и не само одличен крој, туку и удобно носење. Карневалските костими (маски) беа внимателно дизајнирани и со многу неверојатни дезени можете да се претворите во вашите омилени суперхеројски или страшни филмски чудовишта.

гринч маска со ракавици

Содржина на пакетот:

1x Гринч маска со ракавици

Дискусија за производот (0)

Дали имате прашања за производот?
Прашајте во дискусија

Сè уште нема прашања
Одговорот за вашето прашање ќе го испратиме на оваа е-пошта.

Оценка на производот (3)

99%
100%
Adina

Јас сум многу ок

Производите се ок, му ги купивме на детето и ги приспособивме по неговите мерки.
Не можете да дишете преку маската, но тоа е со секоја маска

Многу во ред

Преведено од: ro